Sandra Stachura Wiosna-Lato 2021

Najnowsza kolekcja Sandry Stachury przenosi nas do stylowych i malowniczych ogrodów w południowej Francji. Letnie sukienki z jedwabiu, połyskujące cekiny na garniturach oraz perły na bluzkach wprowadzają nas w świat bujnej śródziemnomorskiej natury, która w połączeniu z nowoczesnością tworzy synonim luksusu i blichtru. Ta kolekcja na wiosnę – lato jest propozycją dla kobiet, które pragną posiadać awangardowe stylizacje w nowoczesnym, iście francuskim wydaniu.

Autorka, Sandra Stachura, silną inspirację czerpała z bujnej natury Saint Tropez, dzikiej, a przy tym  lekkiej i świeżej. Poprzez subtelny urok żółci, limonki i ecru nakreśliła „Le Paysage”i tym samym stworzyła kolorystyczny fundament kolekcji. Naturalne motywy roślinne oraz zwierzęce, widoczne w teksturach, i wspomnianych kolorach oraz dodatkach, to idealne rozwiązanie na wyjątkowe, wieczorne wyjścia w przepełnione modą miejsca.

Autentyczna prowansalska atmosfera i swobodna elegancja są ukryte w każdym elemencie zaproponowanych ubrań. Sprawdzone kroje sukienek, garniturów i bluzek przy zachowaniu indywidualnego charakteru projektów tworzą zupełnie nowe propozycje.  

Główne atrybuty kolekcji, stanowiącej wyjątkowe połączenie klasycznej elegancji z nowoczesnością, tradycji z nowatorstwem, nadają jej awangardowego charakteru w połączeniu z francuskim czarem. Transparentność granicy pomiędzy światem natury a nowoczesnością ma swoje odzwierciedlenie także w wizjonerskiej sesji zdjęciowej, podczas której uchwycono moment przenikania się tych dwóch światów.

Modelka: Natalia Uliasz / AS Management 
Makijaż i włosy: Kalina Kocemba
Stylizacje: Kalina Kocemba