Kendall Jenner dla About You

25 lipca 2021 roku modowy sklep internetowy About You zaprezentuje swój pierwszy drop z Kendall Jenner, jedną z największych i najbardziej znanych celebrytek i ikon mody na całym świecie. Kolekcja obejmuje w sumie jedenaście projektów w różnych kolorach, składających się z codziennych ulubionych rzeczy Kendall, które odzwierciedlają jej osobisty styl.

Z 173+ milionami followersów na Instagramie, Kendall Jenner jest jedną z największych i najbardziej znanych modelek na świecie i inspiruje swoich obserwatorów  swoim indywidualnym stylem. To właśnie nie tylko jej indywidualność, ale również jej autentyczność przekonała About You do stworzenia kolekcji z Kendall i przybliżenia  jej stylu całej Europie.

Wraz z „Kendall dla About You” modowy sklep internetowy wprowadza na rynek swój pierwszy drop, który jest dostępny jednocześnie na wszystkich 23 europejskich rynkach. Co jest szczególne w tej kolekcji, to to, że produkty można kupić  wyłącznie przez 72 godziny, zaczynając od niedzieli 25 lipca o północy.

Od 15 lipca fani stylu Kendall będą mieli ekskluzywny dostęp do zajawek stylizacji  na stronie aboutyouexclusives.com i będą mogli zapisać się do newslettera, aby otrzymywać wszystkie najnowsze informacje. Drugi drop planowany jest na jesień/zimę 2021. 

Każdy z 11 elementów kolekcji „Kendall dla About You” ma wyszyty unikalny kod numeryczny. Przedstawia on datę 11/03, czyli dzień  urodzin Kendall.

„Uwielbiam ubrania typu basic. Każdy element tej kolekcji możesz ze sobą łączyć, a elementy są ponumerowane zgodnie z moimi urodzinami.”

Kendall Jenner

Sesja zdjęciowa odbyła się w rodzinnym mieście Kendall – Los Angeles, aby pokazać ją w jej zwykłym i naturalnym środowisku. Efektem jest bardzo osobista kampania, która pokazuje ją tak prawdziwą i bliską jak nigdy dotąd.

Kolejna premiera: Jej pies Pyro, który był częścią sesji zdjęciowej jako gość specjalny. Kampania została sfotografowana przez cieszącą się międzynarodową sławą Zoey Grossman, a za kreatywną odsłonę odpowiedzialne było Donald Schneider Studio.

W kolekcji znalazły się fajne rzeczy, takie jak miękkie koszule i topy, szorty i krótkie swetry, ale także wyjątkowe elementy, takie jak halki czy bikini. Pod względem kolorystycznym, stylizacje koncentrują się na podstawowych odcieniach, takich jak beż, taupe, czerń i biel, które uzupełnione są modną barwą camel i czerwienią, a także miękką zielenią i ochrą.