Taranko Jesień-Zima 2021/2022

Zwiewne sukienki i spódnice, wełniane swetry oraz okrycia wierzchnie w wyjątkowej jakości. Tej jesieni kolekcja Taranko nie zawaha rozkochać w sobie i przypomnieć o swoich krawieckich korzeniach. Przyciągające spojrzenia sukienki to najmocniejszy element kolekcji i motyw, z którego słynie marka.

Co sezon na nowo marka odpowiada sobie na pytanie, w czym „dziewczyna Taranko” może poczuć się najpiękniej. Odpowiedź znaleźć możemy w najnowszej kolekcji marki.

Jesteśmy z Gdańska, tworzymy w Gdańsku. To miasto niezmiennie nas inspiruje. I chociaż zmieniamy się i reagujemy na najnowsze trendy, to nasze wartości pozostają niezmienne. Do jakości podchodzimy bez kompromisów, a kobieta jest naszym natchnieniem.

W najnowszym sezonie po raz szósty zaprezentowana jest jesienna odsłona kolekcji Premium. Rzemiosło wymaga czasu i uwagi. Uszycie jednej sukienki Premium to osiem godzin pracy krawieckiej. Efektem są zjawiskowe sukienki w niepowtarzalny wzór panterki podbitej szlachetnymi kolorami, z transparencjami i obszernymi rękawami z misternie wykończonymi mankietami i kołnierzykami inspirowanymi dzikimi kwiatami.

Kolekcja Limited Edition to sukienki obsypane kwiatowymi haftami, jedwabie z transparencjami nadającymi lekkości oraz kwiatowe printy z rzędami powlekanych guziczków oraz krojem wysmuklającym sylwetkę. Tegoroczna kolekcja została stworzona z miłości do piękna i wyjątkowych sukienek, a także z tęsknoty za pięknem rajskich ogrodów.

Nowością w kolekcji są luksusowe płaszcze uszyte z myślą o kobietach poszukujących wyjątkowej jakości i szlachetnych tkanin odpornych na niską temperaturę. Znajdziecie tu ekskluzywne wykończenia, typu zibellino, stosowane na naturalnych tkaninach najwyższej jakości, modele uszyte techniką double face z dwuwarstwowej wełny, wyrafinowane tekstury oraz subtelne kolory.