Tommy Hilfiger Wiosna-Lato 2022

Wiosenna kampania marki Tommy Hilfiger „Make Your Move” została zrealizowana z udziałem gwiazdy Broadwayu, muzyka i aktora Anthony’ego Ramosa. Kampania łączy współczesny koledżowy styl (tzw. „preppy”) wiosennej kolekcji Tommy Hilfiger ze światem Anthony’ego: muzyki, popkultury i aktorstwa.

Anthony wzbogacił kampanię o teksty własnego autorstwa. Materiały stworzone przez bohatera mają na celu zachęcenie fanów marki do swobody wyrażania siebie.

Ramos jest nie tylko zdobywcą nagrody Grammy oraz nominowanym do nagrody Emmy aktorem i wokalistą. Bohater kolekcji najbardziej znany jest z podwójnej roli Johna Laurensa i Philipa Hamiltona w uznanym przez krytyków, nagrodzonym Tony Award broadwayowskim musicalu „Hamilton”. Anthony wcielił się również w rolę Usnaviego w filmie „In the Heights” Jona M. Chu – adaptacji nagrodzonego Tony musicalu Lina-Manuela Mirandy. W czerwcu 2021 r. ukazał się jego drugi album muzyczny, zatytułowany „Love and Lies”.

Kampania „Make Your Move” przedstawia kolekcję Tommy Hilfiger na wiosnę 2022 roku, która podkreśla kultowe DNA marki i charakterystyczne elementy stylu preppy. Anthony prezentuje unowocześniony, a zarazem klasyczny koledżowy styl

Kontynuując ambitną misję zrównoważonego rozwoju – by tworzyć modę, która nic nie marnuje i jest otwarta na wszystkich – kolekcja Tommy Hilfiger na wiosnę 2022 powstała przy użyciu przyjaznych środowisku metod i materiałów.