Marta Banaszek Wiosna-Lato 2022

W Fabryce Norblina w Warszawie odbył się pokaz najnowszej kolekcji Marty Banaszek. Pokaz zakończył stworzony przez Martę Banaszek „Nowy Dzień Kobiet” – wydarzenie mające na celu wsparcie kobiet w ich drodze i dążeniu do samoakceptacji i szczęścia.

Nowa kolekcja zatytułowana „Chapter 4” to dużo modnego beżu, czarnego oraz autorskie printy. Damska szafa Marty Banaszek to nadal połączenie biznesu z casualem. W tym sezonie znajdziemy welur, satynę czy jedwab. Stylizacje modelek uzupełniało obuwie marki Hammer.

Na pokazie nie mogło zabraknąć ambasadorek stworzonej przez Martę Banaszek kampanii społecznej „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie”. Panie pojawiły się jednak nie tylko „na” pokazie, ale także „w” pokazie, otwierając go wspólnym przejściem po wybiegu w koszulkach z hasłem kampanii.

Projektantka chce odczarować pokazy mody jako te dedykowane jedynie gwiazdom, dlatego na swój kolejny pokaz zaprosiła także kobiety, z którymi ma kontakt na co dzień, kobiety takie, jak ona, zwyczajne, jednak całkowicie niezwykłe w swoim indywidualizmie.