Wannabe Swimwear: z oceanicznego recyclingu prosto na plażę

Pomysł na Wannabe Swimwear zrodził się w 2021 roku. W pandemicznej rzeczywistości, z tęsknoty za słońcem i podróżami Patrycja Tazbir- Małek postanowiła zaprojektować wyjątkowe kostiumy kąpielowe. Przemyślane, stworzone w duchu eko, z szacunkiem do otaczającej nas przyrody. 

Marka dla świadomych kobiet, która do produkcji wykorzystuje plastik oceaniczny tak, aby powrócił do obiegu w piękniejszej formie.

Projektując Wannabe Swimwear, chciałam pokazać, że można zrobić kobiece i zmysłowe rzeczy, jednocześnie dbając o naszą Planetę, Do produkcji naszych kostiumów używamy najwyższej jakości materiałów pochodzących z recyklingu, m.in. plastiku oceanicznego – plastikowych butelek i starych sieci rybackich, które zalegają na dnie oceanów i stanowią zagrożenie dla zwierząt morskich.

Patrycja Tazbir – Małek, pomysłodawczyni i właścicielka marki
r

Wannabe Swimwear to także idea stworzenia do każdego kostiumu jego wersji mini, dzięki czemu powstaje idealny komplet (tzw. Matchy – matchy) dla mamy i córki, dając piękny początek do wspólnego dbania o naszą Planetę.

Jeśli nie musimy przyczyniać się do produkcji nowego plastiku, a dawać drugie życie temu, którego i tak jest już na świecie za dużo, to czemu nie? Dołącz do teamu Wannabe Swimwear