Deni Cler Jesień-Zima 2022/2023

W siedzibie warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych odbył się pokaz marki Deni Cler, który otworzył sezon jesiennych premier modowych.”Viaggio in città”, czyli miejska podróż to kolekcja, która czerpie z kultury i sztuki największych, światowych stolic mody.

Projektanci Deni Cler zabrali gości w podróż do Tokio, Nowego Jorku, Londynu, Rzymu, Mediolanu i Paryża, kusząc różnorodnością stylu, fasonów i feerią barw.

Modelki zjeżdżające po ruchomych schodach zaprezentowały sylwetki inspirowane energią światowych stolic mody. Sześć różnorodnych stylistycznie kolekcji kapsułowych, szlachetne tkaniny, ponadczasowa klasyka i ukłon w stronę najnowszych trendów. Tak w skrócie można zdefiniować nadchodzący sezon z Deni Cler.

Najnowsza kolekcja Deni Cler na sezon jesień-zima 2022/2023 została nazwana „Viaggio in città”. Projektanci zrozumieli, że różnice kulturowe, szczególnie w obecnych czasach, sprawiają, że można z tego czerpać inspirację i przenieśli je na naszą kolekcję. Można w niej znaleźć wiele rzeczy klasycznych, które są synonimem Deni Cler, ale proponujemy również mnóstwo sylwetek casualowych, program wieczorowy na duże i małe wyjścia. Ogromne ważnym kolorem jest magenta, fiolet i kolor roku, czyli veri peri, lekki fiolet. Ważnym kolorem jest brąz, który wraca do mody i wszystkie pozostałe kolory, takie jak ecru, czerń i camel.

Iwona Kossmann, prezes Deni Cler

Welurowe garnitury w nasyconych kolorach, luksusowe, kaszmirowe płaszcze, wieczorowe suknie przywołujące wspomnienia filmów z Grace Kelly, czy Audrey Hepburn, czy wreszcie nadruki w stylu vintage to tylko część propozycji kultowej, włoskiej marki.

Przystanek Tokio to mieszanka mody miejskiej i stylu glamour, z soczystą zielenią, granatem i bielą w roli głównej. W Nowym Jorku odnajdziemy kolekcję weekendową, w szerokiej gamie kolorystycznej – od czerwieni, granatu po szarości i beż. Londyńska i rzymska inspiracja to przede wszystkim biznesowy look w klasycznej kolorystyce czerni, brązu, camelu i szarości.

Mediolańską podróż podsumowują melanżowe szarości i pomarańcze, a także skórzane wykończenia i luksusowy kaszmir. Kolejnym przystankiem jest Paryż, kuszący elegancją, cyklamenowym różem i czernią.

Crème de la crème są propozycje wieczorowe – piękne suknie i garnitury. Bogata oferta akcesoriów – butów, torebek, czy nakryć głowy, z lat 70. i 90. z pewnością będzie sentymentalną podróżą w przeszłość.