Kazar x Balamonte Jesień-Zima 2022/2023

To już trzeci sezon, kiedy Kazar i Balamonte łączą siły, tworząc kolekcję dla mężczyzn inspirowaną stylem Grzegorza Krychowiaka. Nowa kolekcja  jesienno-zimowa to połączenie komfortu, stylu i najwyższej jakości, która  charakteryzuje obie marki. 

Być ubranym modnie i stosownie do okazji, jednocześnie wyrażając siebie i czując się komfortowo to współczesna definicja męskiej elegancji. Najnowsza kolekcja to 

odpowiedź na potrzeby współczesnego, aktywnego mężczyzny, dla którego budowanie własnego wizerunku zaczyna się tam, gdzie spotyka się wygoda, uniwersalizm i możliwość podkreślania siebie poprzez unikatowy styl. Dokładnie tak jak na co dzień robi to Grzegorz Krychowiak. Wszystkie nowe projekty cechuje oszczędna estetyka zakorzeniona w ponadczasowej klasyce. Przemyślane konstrukcje stają się uniwersalne, przekraczając tym samym pory roku i sezonowe trendy. Minimalizm, czyli dzisiejszy synonim luksusu, stał się mottem przewodnim dla wszystkich projektów. Założenie to sprawdziło się również w kolorystyce. Wśród neutralnych barw dominują beż i brąz.

Dla mnie kolekcja, którą mam przyjemność tworzyć we współpracy z marką Kazar, musi łączyć przede wszystkim  wygodę z najwyższą jakością.  W najnowszej jesienno-zimowej kolekcji Kazar X Balamonte chcemy zaproponować modele wpisujące się w najnowsze trendy mody, ale takie, które każdy aktywny mężczyzna może wykorzystać w stylizacjach na co dzień.

Grzegorz Krychowiak

Kazar X Balamonte jest idealnym połączeniem najwyższego kunsztu produkcji obuwia, materiałów z najwyższej półki i świetnego wyczucia trendów w modzie. To kompletna kolekcja dla aktywnego mężczyzny, odpowiada na potrzeby osób lubiących streetwear oraz tych, którzy śledzą światowe trendy w modzie.

Kolekcji nie brakuje awangardowego akcentu, charakterystycznego dla DNA stylu Grzegorza Krychowiaka. Więcej informacji na temat produktów, a także szeroką ofertę polskiej marki znajdziemy na stronie www.kazar.com.