fot. materiały prasowe

Tatuum x Bogna Sworowska

Ponadczasowość, elegancja i wyraziste trio kolorystyczne. Taka jest kapsuła „Timeless feminity”. To wygodne modele podkreślające kobiecość, ale też niezależność i klasę. Podane w nowoczesnej formie, będącej idealnym uzupełnieniem stylu życia nowoczesnej Kobiety, pragnącej realizować swoje cele w poczuciu komfortu. Nieprzemijające w swojej stylowości połączenie czerni, bieli i czerwieni w zestawieniu z artystycznym wzorem akwareli nadaje świeżego spojrzenia na modową klasykę. Twarzą kampanii została modelka i bizneswoman Bogna Sworowska. 

Marka Tatuum już od ponad 25 lat dba o Kobiety, ich potrzeby i codzienny komfort. Kobiecość, jej złożoność, potęga i piękno od zawsze inspiruje brand do tworzenia nowych kolekcji. 

Ukłonem w kierunku wszystkich Kobiet, przyjaciółek i klientek Tatuum jest najnowsza linia „Timeless feminity”, która mówi o tym, że kobiecość nie ma wieku i nie ulega modom. To coś, co ma w sobie każda z Pań, niezależnie od metryki, rozmiaru czy aspiracji. To cecha ponadczasowa, tak jak ponadczasowe są modele najnowszej kapsuły. Nieprzemijające w swej stylowości fasony pozwalają zdefiniować kobiecość na własnych zasadach i wyrażać własną indywidualność.

Kapsuła „Timeless feminity” została zaprojektowana w oparciu o założenia Power Dressing. To sposób ubioru, który zrodził się w latach 70. XX wieku i rozwinął w latach 80. Jego początki mają korzenie w czasach, kiedy Kobiety zaczęły bardziej angażować się w świat biznesu i polityki, chcąc walczyć o równość i swoją pozycję w męskim świecie.

Klasyczne modele, realizujące założenia Power Dressingu czerpią z mody męskiej. Garnitury, spodnie, koszule. Z czasem power-stylizacje zaczęły zmieniać swoją formę na bardziej kobiecą i nowoczesną. Dziś wśród fasonów charakterystycznych dla tego stylu ubierania się znajdziemy także sukienki, np. szmizjerkę czy klasyczne ołówkowe spódnice, których nie zabrakło oczywiście w kapsule „Timeless feminity”. 

Pamiętaj, że Power Dressing to noszenie tego, co sprawia, że czujesz się silna i pewna siebie. W dzisiejszych czasach nie ma twardych zasad tworzenia stylizacji na bazie tego stylu. Najważniejsze jest to, że Ty czujesz się dobrze!

Bogna Sworowska

Power Dressing podkreśla siłę, energię i pewność siebie. Pomaga także w budowaniu profesjonalnego wizerunku biznesowego, lecz absolutnie nie jest zarezerwowany tylko na formalne spotkania! Z założeń stylu można czerpać każdego dnia, budując także casualowe stylizacje. Biała koszula, klasyczne czarne spodnie czy beżowy trencz to obowiązkowe elementy garderoby kapsułowej, które sprawdzą się we wszystkich sytuacjach. Takie propozycje również znajdziemy w najnowszej kolekcji Tatuum. 

Power dressing to także siła jakości. Dobre tkaniny oraz idealnie skrojone formy dopasowane do sylwetki. Dlatego w kapsule „Timeless feminity” znajdziemy przewagę modeli ze 100% bawełny i z wysoką zawartością wiskozy, w tym ekologicznej (EcoVero).

Bazą kolorystyczną najnowszej kapsuły jest połączenie czerni, bieli i czerwieni. Symbolika tych kolorów jest swoistym odzwierciedleniem Kobiecości, która jest złożona, różnorodna i ciężko ją jednoznacznie sklasyfikować. Czarny to symbol pewności siebie, biały oznacza niewinność, beztroskę i kobiecą intuicję, podczas gdy czerwień to znak odwagi, miłości i energii. To ponadczasowy, elegancki mix barw, w którym każda kobieta odnajdzie siebie! 

Kolekcja dostępna jest już w oficjalnym sklepie internetowym Tatuum oraz w salonach stacjonarnych.