fot. materiały prasowe

Christian Siriano Jesień-Zima 2023/2024

Zaprojektowana we współpracy z wysokiej klasy projektantem biżuterii Joshem Levkoffem kolekcja biżuterii, która zadebiutowała na wybiegu Christiana Siriano na jesień-zima 2023/2024., zawierała niestandardowe diamenty, które zostały wykonane tak, aby odzwierciedlały temat sezonu.

W tym roku inspiracją stała się m. in. Audrey Hepburn. Wyróżniające się elementy obejmowały pomysłowo wykonane kolczyki sztyfty Rose Diamond Pave i Rose Ear Cuff, efektowny naszyjnik z 4 rzędami diamentów o masie ponad 40 karatów, warstwową bransoletę z 22-karatowymi diamentami oraz różnorodne specjalne naszyjniki, które zostały ułożone jeden na drugim. Co warto zaznaczyć biżuteria z wybiegu będzie dostępna tylko na indywidualne zamówienie.

Christian Siriano nawiązał także w nadchodzącym sezonie współpracę z Rakuten, aby ponownie wyobrazić sobie żółty garnitur w kratę noszony przez postać Cher Horowitz graną przez przyjaciółkę projektanta – Alicię Silverstone. To właśnie ona ponownie wciela się w swoją słynną rolę w kampanii Rakuten „Not So Clueless” podczas tegorocznego Super Bowl.

Siriano, który również pojawia się niespodziewanie w spocie Big Game, współpracował z Rakuten, aby wprowadzić trzy projekty inspirowane „Słodkimi zmartwieniami” na wybieg. Projekty pojawiły się na wybiegu tego wieczoru, otwierając tydzień mody w Nowym Jorku na sezon jesień-zima 2023/2024.

Warto też podkreślić, że na każdym z siedzeń dla gości znajdowały się najnowsze perfumy Christiana Siriano – „Silhouette Au Natural”. Zapach ten zainspirowany kojącą zmysłowością, zapewnia zmysłowe uczucie otulenia skóry.

Wraz z rozwinięciem zapachu zaczynają ujawniać się zniewalające nuty delikatnej dzikiej gardenii i jedwabistego kwiatu kokosa, które razem wnoszą radość do serca tego zapachu. Pływająca lilia wodna wzmacnia to uczucie, jednocześnie dostarczając zroszoną wilgoć, która utrzymuje się blisko skóry.