fot. materiały prasowe

Kylie Minogue „Tension”

Zupełnie nowy studyjny album Kylie, Tension, ukaże się 22 września. To płyta zawierająca euforyczne, pełne mocy taneczne hity i zmysłowe popowe kawałki.

Album zawiera jedenaście bezwstydnych, poszukujących przyjemności, chwytających chwilę, radosnych popowych melodii. Hipnotyczne electro utworu „Padam Padam” otwiera album i jest pierwszym singlem z nadchodzącej płyty.

Piosenka wyprodukowana przez Lostboy zawiera w sobie wszystko, co kochamy w tej muzycznej ikonie jaką bez wątpienia jest Kylie Minogue. Od euforycznych wokali po absurdalnie zaraźliwy refren i bicie serca elektronicznej perkusji – to natychmiastowy murowany hit od Kylie. Teledysk nakręcony w Los Angeles i wyreżyserowany przez Sophie Muller, pokazuje potężną i nieziemską Kylie, ubraną od stóp do głów na czerwono i otoczoną przez tancerzy.

Rozpocząłem pracę nad tym albumem z otwartym umysłem i czystą kartką. W przeciwieństwie do moich dwóch ostatnich albumów, nie było „tematu”, chodziło o znalezienie serca, zabawy lub fantazji danej chwili. Chciałam celebrować indywidualność każdej piosenki i zanurzyć się w tej wolności. Powiedziałbym, że jest to mieszanka osobistej refleksji, klubowego bitu i melancholijnego haju.

Kylie Minogue

Kylie współpracowała z wieloma producentami nad albumem. Siedem utworów zostało wyprodukowanych i napisanych wspólnie z jej długoletnimi współpracownikami, Biffem Stannardem i Duck Blackwell.

Premiera albumu 22 września 2023 roku.