fot. materiały prasowe

Couple Dansant Jesień-Zima 2023/2024

Po trzech zrealizowanych do tej pory kampaniach mogłoby się wydawać, że kobieta Couple Dansant przechodzi ciągłą transformację. Poznaliśmy już kolejno historie młodzieńczej wolności, buntu i kobiecego romantyzmu. Dopisujemy do nich kolejny rozdział.

Nie bez powodu moda zatacza koło. Wracamy myślami do minionych dekad, żeby nabrać dystansu. W tym sezonie Couple Dansant buja w obłokach i zatapia się w fantazjach o sile, jaka drzemie w prostocie. Podobnie jak w latach 90., minimalizm wyznacza dziś nowe ścieżki w modzie i popkulturze.

Poza klasycznymi marynarkami z frędzlami i koszulami z różą, kampania THE DREAM odsłania przed nami kilka nowości. Do portfolio Couple Dansant dołącza retro futurystyczny motyw. Okrągłe, metalowe napy zdobią kurtki i koszule. Tym razem futerko przy płaszczach będzie proste, a skórzanym kurtkom potowarzyszą frędzle – także ze skóry.

Marka od początku swojej działalności kieruje się ideą świadomej mody i upcyklingu. Stąd, każdy nowy projekt inspirowany jest kreatywną rekonstrukcją ubrań. Zgodnie z filozofią marki, wszystko powstaje z materiałów z drugiego obiegu.