fot. materiały prasowe

PINKO na Walentynki: Wyraź siebie każdego dnia!

W najnowszym ruchu odważnej swobody, marka modowa PINKO wprowadza na rynek swoje najnowsze dzieło – torebkę „Jolene”, specjalnie z myślą o Walentynkach 2024. Wbrew tradycyjnym oczekiwaniom związanych z dniem zakochanych, torebka symbolizuje indywidualizm i odwagę wyrażania siebie każdego dnia.

Nowa torebka nie tylko emanuje stylem, ale również przekazuje mocne przesłanie: „Zrób to, co chcesz! Każdego dnia!” Zaprojektowana z myślą o kobietach, które cenią swoją wolność i nie boją się być sobą, „Jolene” jest prawdziwym wyrazem niezależności.

Model ten wyróżnia się unikalnym designem, który obejmuje ozdobny pasek na ramię, metalową sprzączkę oraz charakterystyczny kształt serca. Ta wyjątkowa torebka jest stworzona dla kobiet, które pragną unikać konwencjonalnych randek walentynkowych i wolą świętować swoją jedność w swoim własnym stylu.

Dostępna w dwóch rozmiarach – mini i klasycznej, „Jolene” oferuje także różnorodność w wyborze materiałów. Dla miłośniczek subtelnego luksusu proponuje się wersję z miękkiej, minimalistycznej skóry Nappa. Natomiast dla tych, które pragną bardziej dramatycznego efektu, dostępna jest wersja malowana, zdobiona metalowymi ćwiekami.

„Nie bój się być sobą i słuchać swojego serca!” – zachęca PINKO, podkreślając, że „Jolene” to nie tylko torebka, ale także manifestacja indywidualności i siły, jaką niesie ze sobą każda kobieta.

Wprowadzenie nowego modelu na rynek to odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet, które pragną wyrażać swoją osobowość poprzez modę. Marka PINKO zachęca do świętowania miłości własnej i wyrażania swojej unikalności z dumą, rezygnując z utartych schematów.

Torebka „Jolene” jest już dostępna na rynku, gotowa, by towarzyszyć każdej kobiecie w jej codziennych wyjątkowych chwilach. Znajdź swoją wolność w stylu PINKO – bo każdy dzień to doskonała okazja do bycia sobą!