fot. materiały prasowe

Luksusowe meble Halupczok dostępne w warszawskiej Domotece

Halupczok, prestiżowa polska marka specjalizująca się w produkcji luksusowych mebli, właśnie uczyniła kolejny krok w swojej bogatej historii, otwierając swoje najnowsze wnętrze w jednym z najbardziej ekskluzywnych miejsc w Warszawie – Domotece.

Z okazji dwudziestolecia istnienia marki, otwarcie nowego salonu stanowi znaczący moment, podkreślając misję firmy w dostarczaniu wyjątkowych mebli, które nie tylko reprezentują elegancję, ale także zapewniają komfort i styl. Od dwóch dekad Halupczok nieustannie przyczynia się do transformacji przestrzeni życiowych swoich klientów, umożliwiając im kreowanie unikalnych wnętrz, które odzwierciedlają ich indywidualność i gust.

Nowy salon w Domotece nie tylko prezentuje najnowsze kolekcje mebli, ale także oferuje profesjonalne doradztwo przy doborze idealnych rozwiązań meblowych do domu, biura czy przestrzeni komercyjnej. Doświadczony zespół specjalistów jest gotowy służyć swoją wiedzą i doświadczeniem, aby sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom klientów.

Kolekcje mebli Halupczok wyróżniają się nie tylko eleganckim designem, ale także doskonałą jakością wykonania i zastosowaniem najwyższej jakości materiałów. Od klasycznych, ponadczasowych wzorów po nowoczesne i minimalistyczne formy – w salonie Halupczok w Domotece każdy klient znajdzie coś, co idealnie wpisze się w jego estetyczne preferencje i potrzeby.

Salon marki Halupczok w Domotece oficjalnie otwarto 23 marca 2024 roku. Zaprasza klientów do odwiedzenia w godzinach 10:00 – 21:00 od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach 10:00 – 19:00.

Otwarcie tego ekskluzywnego salonu marki Halupczok w Domotece stanowi istotny krok naprzód w historii firmy, podkreślając jej zaangażowanie w tworzenie wyjątkowych przestrzeni życiowych oraz nieustanne dążenie do doskonałości. Dla miłośników luksusowych mebli jest to niepowtarzalna okazja do odkrycia najnowszych trendów w designie wnętrz oraz doświadczenia niezrównanej jakości oferowanej przez markę Halupczok.