fot. materiały prasowe

Iga Świątek: Pierwsza Ambasadorka Lancôme w Polsce

Iga Świątek, światowej klasy tenisistka, właśnie dołączyła do grona ambasadorek marki Lancôme, stając się pierwszą reprezentantką francuskiej marki w Polsce. Ta wyjątkowa współpraca to połączenie pasji, profesjonalizmu i wartości, które obie strony wyznają.

Jako numer jeden na światowym podium tenisowym, Iga reprezentuje siłę, determinację i dążenie do doskonałości, co idealnie wpisuje się w filozofię Lancôme. Obie strony łączy liderska pozycja w swoich dziedzinach, tworząc dynamiczny duet inspiracji i wspierania kobiecego sukcesu.

Dla Igi ta współpraca jest nie tylko spełnieniem marzeń związanych z marką, której była wierna od czasów młodzieńczych, ale także okazją do wyrażania swojej kobiecości poza światem sportu. Bycie częścią grona ambasadorek u boku takich ikon jak Zendaya czy Julia Roberts to dla niej niezwykła przyjemność i zaszczyt.

Warto podkreślić, że Lancôme nie tylko docenia talent Igny na korcie, ale także wspiera jej indywidualność i niezależność, pozwalając Jej być sobą bez zbędnego tłumaczenia się ze swoich wyborów. To dokładnie to, czego potrzebuje wyjątkowa sportowczyni, której życie jest pełne wyzwań i intensywnych treningów.

Jednym z najciekawszych aspektów tej współpracy jest zaangażowanie Igny w program CSR Lancôme, który wspiera kobiety na rynku pracy. Wspólnie będą działać na rzecz zmniejszania nierówności i promowania możliwości dla młodych kobiet, co stanowi istotną inicjatywę w kontekście równouprawnienia i wsparcia dla kobiet w różnych dziedzinach.

Podsumowując, współpraca Igny Świątek z Lancôme to nie tylko połączenie dwóch ikon doskonałości, ale także inspirujący dialog między światem sportu a piękna, celebrujący różnorodność, indywidualność i pewność siebie każdej kobiety.