fot. materiały prasowe

Repose Wiosna-Lato 2024: Nostalgia w nowoczesnym wydaniu

Polska marka Repose po raz kolejny zaskakuje swoją nową kolekcją, tym razem nawiązując do ikonicznego stylu lat 90. „Inner Road to Summer” to opowieść o kobiecej sile, niezależności i odwadze wyrażonej przez ubrania. Aneta i Ola, twórczynie marki, przenoszą nas w podróż pełną słońca i nieoczywistych możliwości.

Nowa kolekcja Repose to idealne połączenie wygody z mocnymi, nieoczywistymi akcentami. Znajdziemy tu oversizowe kroje, romantyczne koszule z haftem na mankietach, sukienki z głębokim wycięciem na plecach oraz body z odkrytymi plecami. Wszystko to utrzymane w neutralnych odcieniach ziemi, wzbogacone o delikatne akcenty różu i zwierzęcy print.

Repose nie zapomina o swoich korzeniach, oferując nową odsłonę klasycznych basiców. Przeskalowane T-shirty, kimona i koszule są esencją tej kolekcji, podkreślając ideę power dressingu – wyrażania niezależności i pewności siebie. Każdy detal, perfekcyjnie dopracowany, odzwierciedla duszę projektantek i ich wrażliwość na szczegóły.

Ubrania Repose tworzą spójny koncept, w którym moda nie tylko podkreśla niezależność, ale również wyzwala pozytywne emocje. „Inner Road to Summer” to opowieść o lecie pełnym autentyczności, romantyzmu i niezapomnianych przygód. To moda, która nastraja do życia w zgodzie z własnymi wartościami i wyzwala radość z każdej chwili.

Marka Repose to synergia zrównoważonej mody i naturalnych materiałów. Każdy model zaprojektowany i uszyty w Polsce podkreśla miłość do oversize’u, prostoty i perfekcyjnej konstrukcji. Repose to nie tylko ubrania, to manifest nowoczesnej kobiecości i pewności siebie.

„Inner Road to Summer” to kolekcja, która z pewnością oczaruje miłośniczki mody. Aneta i Ola zapraszają nas na nostalgiczną podróż pełną słońca, gdzie lekkość łączy się z romantyzmem i niezapomnianymi przygodami. Odkryj nową kolekcję Repose i daj się ponieść magii lata!