fot. AKPA

„La Madame”: Letnia odyseja od MMC Studio

MMC Studio, stworzone ponad 26 lat temu przez Ilonę Majer i Rafała Michalaka, znane jest przede wszystkim z kurtek puchowych i zimowych okryć. Tym razem jednak, duet projektantów – Ilona Majer i Rafał Michalak – zaprezentował coś zupełnie odmiennego – kolekcję wakacyjną – „La Madame”, która zachwyciła wszystkich na pokazie w galerii „Prześwit” na warszawskim Rynku Nowego Miasta.

Wybór miejsca pokazu nie był przypadkowy. Galeria „Prześwit” to prawdziwy raj dla artystów, gdzie sfera klubowa spotyka się z malarskimi pracowniami i galeriami sztuki.Idealne tło dla letniej kolekcji, która miała za zadanie przenieść nas na słoneczne wybrzeże, pełne artystycznej atmosfery i wakacyjnego luzu.

La Madame to kolekcja resortowa, pełna letnich i plażowych stylizacji. Pokaz otworzyła Lara Gessler w odważnej stylizacji odsłaniającej biust, co od razu nadało ton całemu wydarzeniu. Na wybiegu królowały długie, zwiewne suknie, bikini, odzież sportowa i interesujące komplety z dżinsu. Kolorystyka była równie zróżnicowana – od klasycznej bieli i czerni, po słoneczną żółć, seledyn, odcienie szarości i beżu.

Nie tylko Lara Gessler przyciągnęła uwagę – niespodzianką był również udział projektanta Roberta Kupisza. Reżyserię pokazu powierzono niezawodnej Katarzynie Sokołowskiej. MMC Studio od lat stawia na wysoką jakość materiałów i dbałość o detale. Kolekcje duetu często nawiązują do aktualnych trendów, lecz zawsze zawierają autorski, unikalny twist. Charakterystyczne dla MMC są oversize’owe kroje, asymetryczne linie oraz nietuzinkowe połączenia tkanin. Marka nie boi się eksperymentować z formą, tworząc ubrania, które są nie tylko modne, ale również komfortowe i praktyczne.

Kolekcja „La Madame” to doskonały przykład na to, jak MMC Studio potrafi łączyć elegancję z nowoczesnością, zachowując przy tym swój unikalny styl. Wybór miejsca pokazu, inspiracje artystyczne i resortowy klimat stworzyły niezapomniane wydarzenie, które na długo zostanie w pamięci miłośników mody. MMC znów udowodniło, że jest na czołowej pozycji w polskiej modzie, kreując trendy i inspirując innych.