fot. materiały prasowe

Kazar x woshwosh: Nowy standard pielęgnacji obuwia

Znana z luksusowego obuwia i akcesoriów marka Kazar podjęła współpracę z woshwosh, pionierem cyrkularności obuwia w Europie. Razem stworzyli innowacyjną usługę Kazar Care x woshwosh – abonament na kompleksowe czyszczenie butów. Ta proekologiczna inicjatywa odpowiada na potrzeby świadomych klientów, pragnących dbać o środowisko, jednocześnie przedłużając życie swoich ulubionych produktów.

Woshwosh, założona w 2015 roku, zdobyła uznanie dzięki swojej pasji do butów i ekologii. Firma promuje ideę zero waste, oferując kompleksowe usługi czyszczenia, naprawy i odświeżania obuwia.

Naszej współpracy z Kazar przyświecała idea osadzona blisko wspólnych wartości. Trend zero waste jako świadomość i obowiązek każdego z nas. Ekologia na poziomie konkretnych działań w trosce o przyszłość planety i nasze wspólne dobro. Szacunek dla rzemiosła i wartości produktów, które są tworzone w standardzie najwyższej jakości. Każdy z nich ma swoją piękną i niezwykłą historię. Chcemy, aby mogła trwać dłużej.

Martyna Zastawna, założycielka woshwosh

Abonament Kazar Care x woshwosh oferuje dwa pakiety: roczny w cenie 69 zł oraz dwuletni za 89 zł, pozwalające na nielimitowane korzystanie z usług czyszczenia. Profesjonaliści zajmują się czyszczeniem butów wewnątrz i na zewnątrz, impregnacją oraz ozonowaniem. Dzięki tej usłudze każdy klient, decydując się na czyszczenie jednej pary butów zamiast jej wyrzucania, przyczynia się do oszczędności 13 kg CO2 i 79 tys. litrów wody – ilości, która wystarcza na zapotrzebowanie wody pitnej dla siedmiu osób przez rok.

Ta współpraca pokazuje, że moda i ekologia mogą iść w parze. Kazar i woshwosh łączą siły, aby tworzyć bardziej zrównoważoną przyszłość, gdzie każdy z nas może mieć realny wpływ na stan naszej planety poprzez codzienne wybory. To inspirujący krok w stronę zrównoważonej mody, która nie tylko dba o estetykę, ale i o nasze wspólne dobro.