Potis & Verso Jesień-Zima 2019/2020

„The Planets”

Kolekcja Jesień/Zima 2019/20 marki Potis&Verso „The Planets” została zaprojektowana w odpowiedzi na potrzeby wymagających, nowoczesnych kobiet. Kobiet tak niezwykłych i różnorodnych, jak otaczające nas planety.

Inspiracją dla projektantki był charakter oraz barwy planet, takich jak Ziemia, Jowisz, Merkury, Wenus i Neptun. Kolekcja jest wynikiem obserwacji sytuacji, w których znajduje się pewna siebie, kochająca życie kobieta. Projektantka marki przygotowała propozycje zarówno na wydarzenia biznesowe, przyjęcia rodzinne, jak i eleganckie uroczystości, których w obecnym sezonie z pewnością nie zabraknie.

Nowa kolekcja to zarówno klasyczne biznesowe propozycje oraz wizytowe suknie zachwycające niebanalnymi krojami i kolorami. Odnajdziemy tam barwy pochodzące z natury, takie jak brąz, beż, granat, ecru, a także kontrastujący turkus czy odcienie srebrnego. Hafty, aplikacje, kryształy, perły oraz cekiny, to wszystko zobaczymy w jesienno- zimowej kolekcji marki. Ubrania obfitują w modne desenie, takie jak elegancka krata, zwierzęce printy, połyskujące cekiny. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w połączeniu tworzyły oryginalne, pełne klasy stylizacje.