Swarovski Tarot Magic

W każdym sezonie Swarovski wybiera dla swoich kolekcji nowy temat, który porusza wyobraźnię kobiet na całym świecie i stanowi wspaniałą okazję do zademonstrowania elegancji w każdej sytuacji. W sezonie jesień/zima 2019 inspiracją do stworzenia kolekcji był magiczny urok światła, co jednocześnie jest kontynuacją kolekcji na sezon wiosna/lato 2019 #FollowTheLight, która zachęcała kobiety do celebrowania blasku i magii życia codziennego.

W biżuterii z kolekcji Tarot Magic elementy tarota przeplatają się z astrologią. Odpowiednie akcenty ozdobione zostały mieniącymi się symbolami tarota, znakami, wróżbami i motywami astrologicznymi, które dodają blasku niezależnie od ulubionego stylu.

„Każda z nas pragnie otaczać się przedmiotami, które mają znaczenie, ponieważ dzięki nim nasze codzienne życie nabiera blasku. Biżuteria Swarovskiego to swoisty język emocji dla współczesnych kobiet, a ponieważ nadchodzi zima, proponujemy klejnoty, symbole i talizmany, które zapewnią blask i pozytywną energię, a jednocześnie chronią i wzmacniają wiarę w siebie. W tym sezonie zachęcamy kobiety, by uwierzyły w swoje przeznaczenie i w czasach wiecznego zabiegania korzystały na co dzień z odrobiny magii, gdy tylko nadarzy się okazja”.

Tegoroczna jesienna kolekcja obejmuje wyjątkowe elementy w eleganckim kolorze złota oraz nasyconych barwach granatu, fioletu i zieleni. W tym sezonie marka eksperymentuje z refleksami światła, łącząc ze sobą kryształy i różnobarwne metale. Na uwagę zasługują również wykorzystane w kolekcji symbole na przykład złote oko, czy dłoń, które zostały ozdobione kryształami i detalami, które ukazują się dopiero po bliższym przyjrzeniu się im.

Bransoletka, precyzyjnie wykonany amulet, pełny ukrytych znaczeń, jak na przykład złączone dłonie symbolizujące ochronę. Kolczyki Tarot Magic swoją formą przypominają karty tarota. Ozdobione zostały złotem i mieniącymi się kryształami.

Wyrafinowany dwustronny naszyjnik stanowi jeden z najbardziej wyróżniających się fragmentów kolekcji. Dodatkowo zachwyca swoją uniwersalnością ze względu na zastosowany w nim regulowany łańcuszek. W komplecie pierścionek, który jest dowodem na biegłość marki Swarovski w dziedzinie obróbki kryształu.

Duchowy wymiar biżuterii z serii Luxe doskonale pokazuje naszyjnik z przywieszkami, które łączą w sobie kunszt marki i kreatywność. Stworzony po to, by oddać hołd starodawnym symbolom tarota.

Moda na asymetryczne kolczyki powraca w coraz to nowych interpretacjach Kolczyki marki Swarovski inspirowane magią tarota nie tylko zapewnią stylowy wygląd, ale także pozwolą wykreować aż trzy różne stylizacje.

Stworzone z myślą o niezliczonych kompozycjach i różnorodnych stylizacjach nowe bransoletki z kolekcji Swarovski Remix Collection przynoszą szczęście i zapewniają modny wygląd dzięki amuletom i pełnym mocy motywom inspirowanym magią tarota.

W tym sezonie marka Swarovski swoje DNA wyraża poprzez niezwykle wymowną i stylową biżuterią. Kolekcja obejmuje interpretację takich znaków i amuletów jak „złote oko”, podkowa, dłoń Hamsa, czy też symbol nieskończoności, które zachęcają nie tylko do kreowania własnego stylu, ale również decydowania o własnym losie każdego dnia.