Osnowa Jesień-Zima 2020/2021

Osnowa to nowa polska marka oparta na założeniach lokalnej i zrównoważonej produkcji ubrań. Na sezon jesienno-zimowy Osnowa przedstawia nowe fasony oparte na idei modowej ekologii i minimalizmu wysokiej jakości.

Premierze kolekcji towarzyszy kampania Together: close to nature, close to each other. Malownicza sesja Karoliny Wilczyńskiej z niezwykłymi bohaterkami oddaje uniwersalny charakter ubrań Osnowy, które skierowane są do kobiet w każdym wieku, o różnych sylwetkach.

Irena, Mila i Oliwia – kobiety w różnym wieku uchwycone w obiektywie przez Karolinę Wilczyńską w dzikich, jesiennych podwarszawskich plenerach prezentują nową kolekcję Osnowy Together. Irena Wielocha – to jedna z najciekawszych seniorek na Instagramie z niesamowitą energią pokazująca życie po 60-tce i przełamująca schematy, Olivia Wat o polsko-senegalskich korzeniach – młoda, internetowa aktywistka, a Mila Zbinx to ciekawa, nowa, ale już doświadczona w modelingu twarz i osobowość.

Różnorodność bohaterek sesji promującej kolekcję oddaje jej uniwersalność, a malownicze plenery – naturalność. Osnowa produkuje ubrania wyłącznie z naturalnych, certyfikowanych materiałów. W nowej kolekcji znajdziemy bawełnę z recyklingu oraz organiczną certyfikowaną GOTS, jedwab organiczny, denim z recyklingu, biodegradowalny Tencel™ oraz włoską wełnę premium Re.Verso pochodzącą z recyklingu.

Elementy kolekcji to: body, koszula, jeansy, spodnie, sukienki, marynarka i płaszcz, z których większość znajdzie zastosowanie nie tylko w jesiennym sezonie. Osnowa to młoda marka skupiająca się na etycznej i odpowiedzialnej produkcji. Korzystając z wieloletniego doświadczenia polskiego rzemiosła, ubrania Osnowy szyte są w rodzinnej szwalni współtwórczyni marki. Na metce każdego z ubrań Osnowy możemy zobaczyć kto jest odpowiedzialny za jego uszycie.

Założeniem Osnowy jest promowanie idei szafy kapsułowej czyli przemyślanej i kompletnej, etycznej garderoby produkowanej lokalnie, składającej się z ponadczasowych krojów pasujących do siebie niczym puzzle. Klasyczne i praktyczne bazy, z których większość sprawdzi się nie tylko w sezonach jesienno-zimowych stylizacjach, a ich jakość sprawi, że będą służyć przez lata.

Dzięki szerokiej rozmiarówce (XS-XL) kobiety o zróżnicowanych sylwetkach znajdą tu propozycje dla siebie. Nową kolekcją Together, Osnowa podaje przepis na jesienną szafę – to smart casual w ekologicznym wydaniu.