Diane von Furstenberg x H&M

H&M Home zaprasza do świata inspirowanego Diane von Furstenberg. Kolekcja składa się z odważnych nadruków, z których słynie von Furstenberg, takich jak zebra i lampart, wzór na ustach do całowania i abstrakcyjny podpis Diane. W skład 31-częściowej kolekcji wchodzi też szereg elementów wyposażenia wnętrz i artykułów dekoracyjnych, w tym: wełniane koce, poszewki na poduszki, pudełka, tace, świece, filiżanki do espresso, talerzyki, wazony, garnki, plakaty i szlafrok.

Współpraca Diane von Furstenberg z H&M Home, zachęca ludzi do wyrażania siebie w ich przestrzeni i zajmowania się swoimi wnętrzami. Kluczowe elementy to wełniane dwustronne koce, które pięknie układają się na łóżku lub sofie, ozdobne drukowane pudełka do przechowywania wspaniałych skarbów, lakierowane tace czy szereg świec zapachowych umieszczonych w zadrukowanym szkle, aby elegancko umieścić je w całym domu.

Ulubiony zapach Von Furstenberg – bursztyn – pojawia się w każdej z dużych świec z kolekcji, a cztery mniejsze to wyjątkowe interpretacje drewna cedrowego, sandałowego, bursztynu i sosny, wybrane osobiście przez samą Diane. Zestawy filiżanek i spodków do espresso pięknie układają się w kuchni, a pomarańczowe, zaokrąglone wazony wyglądają oszałamiająco w każdym pomieszczeniu, zwłaszcza gdy są wypełnione świeżymi wiosennymi kwiatami. Słynne nadruki „Diane” inspirują na plakatach z cytatami samej von Furstenberg.

„Wydruki powstałe we współpracy z H&M Home są kultowe. Wydruk „Diane”, który stworzyłem 20 lat temu, kiedy zakładałam firmę. Natomiast odcisk ust pochodzi z obrazu, który zrobił Andy Warhol. Osobiście uwielbiam zwierzęce nadruki – zebra jest bardzo DVF – a także żywe pomarańczowe i różowe odcienie, ale monochromatyczna czerń i biel też są bardzo eleganckie. Cała kolekcja jest fantastyczna i nie mogę się doczekać, kiedy podzielę się nią ze wszystkimi.”

Diane von Furstenberg, projektantka

Towarzysząca jej kampania została nakręcona w tętniącym życiem domu von Furstenberg i zaaranżowana przez samą projektantkę, co stanowi autentyczny wyraz osobistego stylu.

Kolekcja Diane von Furstenberg x H&M Home będzie dostępna w wybranych sklepach oraz online na hm.com od piątku 16 kwietnia.