Cracow Fashion Awards 2021

Cracow Fashion Awards, czyli konkurs kolekcji dyplomowych Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru to ekscytujące i wyczekiwane wydarzenie w świecie mody, będące za każdym razem popisem kreatywności młodych projektantów. Już za chwilę będziemy świadkami kolejnej edycji tego jednego z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży mody.

Krakowskie Szkoły Artystyczne, Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru oraz OCZY.MAG, zapraszają na relację na żywo z Pokazu Dyplomowego SAPU Cracow Fashion Awards 2021.

Zobacz tegoroczne kolekcje dyplomowe i dowiedz się, kto otrzyma tytuł kolekcji roku. Start o godzinie 18:30 już 19 maja 2021 roku na YouTube Krakowskich Szkół Artystycznych.

Pokaz Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru – Cracow Fashion Awards jest najbardziej prestiżowym pokazem dyplomowym w Polsce. To jednocześnie konkurs dla młodych projektantów – absolwentów SAPU. Cracow Fashion Awards co roku przyciąga przedstawicieli liczących się mediów oraz znane osobistości polskiej i światowej mody oraz sztuki. Przyznają oni atrakcyjne nagrody absolwentom m.in. staże, prezentacje kolekcji, nagrody pieniężne oraz publikacje w opiniotwórczych magazynach modowych.

Dzięki pokazowi dyplomowemu SAPU i intensywnej promocji młodych projektantów, Kraków uplasował się na 23. miejscu w rankingu światowych stolic mody. Wyprzedził m.in , Frankfurt, Wiedeń, San Francisco i Rio de Janeiro.

Tym bardziej gorąco zapraszamy na relację z Cracow Fashion Awards, ponieważ w tym roku jesteśmy patronem medialnym wydarzenia.