Christian Siriano Bridal 2021

Projektant mody CFDA, Christian Siriano, powraca dziś do ślubu, przedstawiając swoją kolekcję ślubną na sezon 2021. Chociaż Siriano nie opuścił całkowicie branży ślubnej (konsekwentnie tworzył niestandardowe kreacje dla klientów ślubnych w ciągu ostatnich 13 lat), ta premiera jest pierwszym pełnym wydaniem kolekcji ślubnej od projektanta od kwietnia 2017 roku, kiedy to wydał swoją linię Wiosna 2018 Bridal .

„Prowadziliśmy wiele rozmów z tymi wszystkimi pannami młodymi, które ostatnio przychodzą do naszego studia – nie widzieliśmy narzeczonych przez rok, a teraz mamy panny młode prawie każdego dnia. Mój zespół i ja im mówimy: „Idźcie po swoje ostateczne, kompletne marzenie, fantazjowanie wszystkiego, cokolwiek to jest! Jeśli to pantofelek, w porządku! Jeśli to ogromna suknia balowa o długości 10 metrów, musisz to zrobić, ponieważ nigdy się nie dowiesz, co się wydarzy. Myślę, że każdy musi żyć pełnią życia, jak tylko może, ponieważ wszyscy widzimy, co może się wydarzyć w nasz świat.”

Christian Siriano, projektant

Kolekcja zawiera wszystkie cechy charakterystyczne Siriano – suknie balowe, garnitury, dopasowane sukienki itp. Dla wszystkich kształtów i rozmiarów ciała – jednocześnie nadając każdemu stylowi świeży i niepowtarzalny charakter.

Dla Siriano ważne było stworzenie stylizacji narzeczonych ze wszystkich środowisk, aby mieć pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie w tej linii. Kolekcja obejmuje również rozmiary od 0 do 28, standard dla Siriano, udowadniając, że integralność i reprezentacja rozmiaru mają ogromne znaczenie.