Ania Kruk x Jai Kudo

Lato bez ciemnych okularów? No way! W tym roku idealnym dopełnieniem słonecznych dni będą… wyjątkowe okulary przeciwsłoneczne sygnowane logotypem Ania Kruk x Jai Kudo. Marka biżuteryjna połączyła siły z producentem najwyższej jakości okularów, a efektem współpracy są 4 modne i designerskie modele okularów oraz dopełniające je łańcuszki, które dodają całości niepowtarzalnego modowego sznytu.

W kolekcji Ania Kruk x Jai Kudo znajdują się cztery modele okularów oraz tyle samo doskonale dopasowane do nich łańcuszki, które wykonano z pozłacanego srebra oraz są ozdobione naturalnymi kamieniami. Osią całej kolekcji jest różnorodność – każdy model okularów to inny styl i inna kobieta. Inspiracjami do nazw poszczególnych modeli stały się ikony mody i popkultury.

Znakiem rozpoznawczym naszej marki jest biżuteria, ale od dłuższego czasu zależało nam na poszerzeniu naszej oferty produktowej o designerskie akcesoria. Okulary, które zaprojektowaliśmy w ramach współpracy z marką Jai Kudo to stylowe i ponadczasowe dodatki. Dzięki wsparciu i ogromnemu doświadczeniu ekspertów z zespołu Jai Kudo stworzyliśmy produkt, który zachwyca mocno osadzonym w trendach designem, doskonałą jakością oraz precyzją wykonania. Zaprojektowaliśmy 4 różnorodne modele okularów, które przypadną do gustu zarówno minimalistkom, jak i miłośniczkom awangardowego stylu. Do współpracy z Jai Kudo wtrąciliśmy nasze „Krucze 3 grosze” – do każdych oprawek zaprojektowaliśmy łańcuszek do okularów, który stanowi biżuteryjne, błyszczące zwieńczenie projektu.”

Ania Kruk, CEO i Dyrektor Kreatywna marki Ania Kruk

Model Jackie to kwintesencja klasycznego stylu, a grube, wyraziste, lekko prostokątne oprawy przywodzą na myśl ponadczasowy styl ikon Hollywood.

Model Bianca to flirt klasyki ze stylem vintage. Inspirowane latami 70. okulary zachwycają oryginalnym kształtem oprawek, subtelnie przydymionymi szkłami oraz brązowo–rudą kolorystyką.

Model Alexa mocno wyróżnia się z tłumu! Obszerne, metalowe oprawy w kolorze różowego złota w parze z cieniowanymi, brązowymi szkłami tworzą efekt prawdziwego „wow”.

Model Lara to militarny sznyt połączony z klasyką gatunku oraz szczyptą nowoczesności. Prostokątne, ciemnozielone szkła w metalowych, złotych oprawach to minimalizm okraszony modowym twistem.

Doskonały design to nie wszystko – marce Ania Kruk zależało na współpracy z najlepszymi specjalistami, dlatego wybór padł na markę Jai Kudo, która działa na polskim rynku od 2004 roku i specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości szkieł i opraw okularowych.

Współpraca z marką Ania Kruk to idealny moment, by zmienić postrzeganie okularów wyłącznie przez pryzmat poprawy jakości widzenia. Okulary podobnie jak biżuteria, wyrażają osobowość, podkreślają indywidualizm i przyciągają uwagę. Ania Kruk to marka z tradycją i sukcesami na rynku jubilerskim. Nasze wspólne dzieło łączy w sobie technologię oraz rzemiosło ręcznie wykonanych opraw z finezją jubilerstwa. Jesteśmy przekonani, że kolekcja Ania Kruk x Jai Kudo spotka się z dużym uznaniem klientów i branży optycznej.”

Jacek Sas, Dyrektor Sprzedaży Jai Kudo

Wielomiesięczną współpracę obu marek obrazuje wideo oraz utrzymana w klimacie lat 70. sesja zdjęciowa z udziałem Ani Kruk i modelki Sandry Formanek z agencji Model Plus wykonana przez Natalię Niedzielę. Za makijaż odpowiadała Joanna Huczko, stylizacjami zajęła się Weronika Judkowiak, a producentką sesji jest Martyna Olszak–Bachora.

Okulary z kolekcji Ania Kruk x Jai Kudo to harmonijne połączenie oprawy wykonanej z najwyższej jakości acetatu lub metalu oraz barwionych szkieł, które zapewniają doskonałą ochronę przed promieniami UV 400.

Koszt okularów to 449 zł za modele z acetatu oraz 349 zł za modele metalowe. Wszystkie łańcuszki można nabyć osobno w cenie 159 zł.

Okulary z kolekcji Ania Kruk x Jai Kudo są dostępne od 17 czerwca we wszystkich butikach stacjonarnych marki Ania Kruk, w butiku online www.aniakruk.pl oraz w wybranych salonach optycznych z asortymentem marki Jai Kudo. Lista salonów dostępna na stronie: www.jaikudo-eyewear.com.