Ralph Lauren Home Lato 2021

Odzwierciedlając elegancki charakter letniego domu: przedstawiamy kolekcję Summer Hill. Meble w klasycznych formach z bogatych materiałów z nowoczesnymi akcentami. Wiklina oraz rattan, nadaje nowy świeży wygląd. W kolekcji znajdziesz charakterystyczną pościel w paski Oxford, żywą kratę Madras i kolorowe akcenty.

Kolekcja Summer Hill zachęca do intymnej zabawy z ręcznie robioną ceramiką od RalphLauren  x Burleigh, z jedynymi w swoim rodzaju kwiecistymi wzorami. To właśnie w Archidzieło, znajdziecie pełny asortyment marki Ralph Lauren Home: meble, oświetlenie, tapety, bed&bath, zastawę stołową, dekoracje, akcesoria i wiele innych przedmiotów do wnętrz.  

Meble Ralph Lauren na lato 2021, zapewniają równowagę między klasycznymi formami wykonanymi w bogatych materiałach, a nowoczesnymi akcentami, takimi jak krzesło dyrektora Greenport z mahoniową ramą i płóciennym siedziskiem w połączeniu z polerowaną stalą nierdzewną i skórzanymi sznurkami.

Ralph Lauren wprowadza atmosferę domu mody do charakterystycznych mebli w kolekcji. Wyrafinowanie jest przeplatane poczuciem wypoczynku na przykład, dzięki połączeniu bogato rzeźbionego lustra ze złotym liściem czy eleganckiego mahoniowego stołu jadalnego z tkanymi teksturami, płótnem i pluszowymi siedziskami, które przywołują na myśl ciepłe i proste domowe wygody.

Letnia kolekcja Summer Hill od Ralph Lauren Home dostępna jest wyłącznie w Salonach Archidzieło.