Beller: Classic

Beller tworząc nową kolekcję biżuterii „Classic”,  po raz kolejny sięga do tego co ponadczasowe w formie. Klasyka zawsze pozwala wydobyć to co niezwykłe i ulotne – chwilę.

Kolekcja Classic i jej najnowsze oblicze uwielbianych od lat kultowych modeli – to ukłon w stronę wielbicielek klasyki i dyskretnych symboli. Biżuteria oddaje najważniejsze dla marki cechy – dbałość o jakość i ponadczasową elegancję, delikatne przestrzenne wzory: koła, gwiazdki, serca i księżyce zyskują dodatkowy blask dzięki towarzystwu najwyższej jakości diamentów. Kolekcja bogata jest w ręcznie wykonywane subtelne pierścionki, kolczyki, zawieszki, bransoletki i naszyjniki – każdy ich produkt jest wypełniony w stu procentach kruszcem. 

Zupełną nowością dla marki są minimalistyczne nausznice, pojedyncze i podwójne, jak i pojawia się klasyczny owalny sygnet a najwyższej jakości delikatne diamenty idealnie podkreślają złotniczy kunszt wykonania – każdy z ich produktów można personalizować. 

Idealnym dopełnieniem jest energetyzująca sesja fotograficzna w obiektywie Aleksandry Walków w której uchwycone została ponadczasowość biżuterii Classica co najważniejsze niezwykłe kobiece oblicze. Fotografka w charakterystyczny dla siebie sposób uwieczniła emocje i piękno, podkreślone wyrazistym barwami.

Marka Beller stawia na najwyższą jakość, dlatego każdy element biżuterii jest ręcznie wykonywany w naszej warszawskiej pracowni z najwyższej jakości kruszców z dbałości o każdy detal wykorzystywane jest czternastokaratowe złoto próby 585 w kolorach żółtym, białym i różowym jak i srebrze próby 925. Na życzenie klienta realizujemy projekty  w 18 karatowym złocie.