Beller: Liquid Collection

Szlachetny kruszec pierwszy raz od dawna przyjmuje tak naturalny charakter. Nieregularne formy przywodzą na myśl żywioł wody w wielu odsłonach. W kolekcji „Liquid” odnaleźć można kształty inspirowane zmąconą taflą jeziora i kroplami deszczu. Sięgając po trwały kruszec i charakterystyczne dla siebie najwyższej jakości rzemiosło złotnicze marka Beller zachowuje ulotne chwile na dłużej.

Każdy element biżuterii wyróżnia się swoim intrygującym kształtem i odważną formą. Delikatne kolczyki-krople, nieregularne koła i falujące obrączki. Projekty są jak naturalne dzieła sztuki, które okazują się na wskroś użytkowe – oplatają palce i przyozdabiają nadgarstki. Pierścionki, bransoletki, kolczyki i zawieszki do złudzenia upodabniają się do płynnego kruszcu, zyskując nowe życie.

Każdy element wykonany jest w pełni z czternasto karatowego złota, próby 585. Możesz wybierać spośród trzech jego kolorów: żółtego, białego lub różowego. W ofercie znaleźć też można srebro, które dzięki pokryciu warstwą rodu zachowuje swój unikatowy wygląd na dłużej i zyskuje subtelną perłową poświatę.

Beller wyróżnia się na rynku swoim wyjątkowym podejściem do klienta, który wraz z zakupem otrzymuje również dożywotni serwis produktów. Ulubiona biżuteria noszona jest nieustannie, dlatego marka wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników. W każdej chwili możesz przekazać swoje ulubione modele, aby przywrócić im idealny wygląd.

Beller manifestuje w ten sposób swoje zrównoważone podejście do mody, które dzięki szlachetnym materiałom stanowi inwestycję towarzyszącą ci przez lata.