Gabriela Romańska: Z miłości do zużytego plastiku

Sponsorowane

Gabriela Romańska to marka zajmująca się produkcją biżuterii za pomocą technologii druku 3D przy użyciu plastiku pochodzącego z recyklingu butelek PET. Misją marki jest zainicjowanie procesu oczyszczania planety z plastiku, poprzez przetwarzanie istniejących przedmiotów jednorazowego użytku na rzeczy trwałe i piękne.

Marka Gabriela Romańska ma swój sposób na odpowiedzialną modę – stawia przede wszystkim na nowoczesne wzornictwo oraz dużą świadomość trendów.

Chcemy trafić do wszystkich kobiet, które kochają modę i doceniają dobry design – nie tylko do osób zatroskanych losem naszej Planety. Wierzę, że odpowiedzialna moda nie musi być nudna. Może zdominować branżę jeżeli będzie przed wszystkim piękna i zgodna z najnowszymi trendami.

Gabriela Romańska, założycielka marki

W ciągu ostatnich dwóch lat swojej obecności na rynku firma znacznie się rozwinęła. Na początku w sklepie internetowym gabrielaromanska.com można było kupić jedynie modowe kolczyki. Teraz w ofercie znajdują się także pierścionki, naszyjniki, zawieszki oraz charmsy do bransoletek.

Wprowadzono również kolekcję kolczyków, do której wykorzystano koraliki pochodzące z upcyclingu nieudanych wydruków 3D – jest to już conajmniej trzecie życie plastikowych butelek.