Vicher Wiosna-Lato 2022

Kolekcja na sezon wiosna-lato 2022 duetu Vicher, wybucha letnią falą endorfin i delikatnością nici babiego lata. Wielki błękit nieba, turkus wody, dotyk piasku,  soczystość owoców i ciepłe wieczory projektantki uchwyciły w swoich letnich propozycjach.

Marka niesie tym razem radość, lekkość, witalność intensywnego lata. Jest romantycznie i lirycznie, ale jak zawsze z dużą dawką dobrej energii i Vichrowym twistem. W kolekcji zatytułowanej „L’été indien” mieszają się żywioły. Wiatr, woda, słońce – te żywioły projektantki maja we krwi i są one widoczne w każdej ich kolekcji. Wiatr, a właściwie wicher, niesie więc zamaszyste, muślinowe  suknie i bluzki, wywołujące falę dobrych skojarzeń.  

Autorskie, ręcznie rysowane ilustracje, niczym z morskich przestworzy, przeniesione zostały na tkaniny, by uczynić projekty niepowtarzalnymi. Sukienki, kombinezony i oversizowe kurtki zdobią krewety, muszle i kwiaty. Wykończone są ozdobnymi przeszyciami i misternymi wykończeniami 2D.

Zadziorny, mięsisty haft zdobi również sportowe propozycje. Ponadto projektantki proponują dżinsowe sylwetki w total lookach, jak i lekkie, nasycone kolorem dzianinowe sukienki, kombinezony czy topy. W kolekcji znajdziemy również charakterystyczne dla Vicher unikatowe, ręcznie wykonane swetry, szydełkowe bikini jak i akcesoria ręcznie dziergane.

Projekty wykończone zostały  ozdobnymi, mięsistymi  marszczeniami, wiązaniami i długimi frędzlami w stylu happy hippie. Luźne spodnie i  sukienki – tent dress – nieoczywiste połączenia kolorów, przeskalowane fasony, stanowią wyraz łączenie kobiecego i męskiego świata zawsze obecnego w kolekcjach Inez & Katarzyny.

Kolekcja „L’ete indien” nasycona jest kolorami późnego lata. To liryczna, magiczna synteza lata. Dychotomia kobiecej natury niedająca się zamknąć w regułach – to właśnie rodzimy wiatr marki Vicher.