Orska: „Berry”

Mnogość kształtów, różnorodność faktur i nieskończony potencjał kolorów jakie występują w przyrodzie to dla Anny Orskiej źródło nieustającej inspiracji. Projektantka potrafi odnaleźć nowe pomysły niemal wszędzie, gdzie czuje wiatr we włosach: nad morzem, w polskich górach, w przydomowych ogródkach, na łąkach, polach i lasach. Małe skarby znalezione w połaciach leśnego runa zainspirowały ją do stworzenia jubilerskiego zielnika. W pracowni Anny Orskiej odtworzyła w srebrze i mosiądzu liście, pędy, jagody i nasiona roślin w rzeczywistej wielkości, wiernie odwzorowując każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Tak powstała kolekcja Bery, uwielbiana przez fanki Orskiej od lat. Biżuteria piękna z natury właśnie wzbogaciła się o nowe wzory! Tym razem Orska połączyła jubilerskie rzeźby z kolorowymi kamieniami naturalnymi. Błękitne akwamaryny, bordowe rubiny i granaty, jasne cytryny oraz turmaliny, w odcieniach od zielonego aż po arbuzowy, utworzył delikatną biżuterię w romantycznym stylu.

W kolekcji znalazły się krótkie i długie naszyjniki, wiszące kolczyki i delikatne bransoletki. A także oryginalne pierścionki, których klasyczna obrączka ozdobiona została pękiem fluorytowych jagód. Ręcznie wykonana biżuteria dobrze czuje się w większym towarzystwie! Noszona warstwowo i gromadnie pasuje do stylizacji boho, długich sukienek i miękkich swetrów. Bo więcej znaczy efektowniej i bardziej kolorowo.