Kazar Jesień-Zima 2022/2023

W nowym sezonie Kazar wprowadza dla nas kolekcję spektakularną, a jednocześnie uniwersalną i komfortową. Jest to odpowiedź na aktualne potrzeby klientów, ale także zaproszenie do zabawy modą. Premierze kolekcji towarzyszy kampania Call Me Baby wyreżyserowana przez Zuzę Krajewską, czyli dawka pozytywnej energii w niezwykle modowym wydaniu. Dbając o pryncypialne wartości i założenia marki, tym razem projektanci puszczają do nas przysłowiowe oko, zachęcając do eksperymentowania wzorami i kolorami oraz przywołując ekscentryczny klimat lat dziewięćdziesiątych. Wśród niezwykle różnorodnych modeli znajdziemy zarówno propozycje na co dzień, winszujące klasycznej elegancji i uniwersalności, jak i te w nietuzinkowym wydaniu, hołdujące modowemu szaleństwu i tak cenionej dziś indywidualności. 

Czasy pandemii zrewolucjonizowały i przewartościowały system zakupowych potrzeb. To efekt długofalowy i długoterminowy. Od kilku sezonów kupujemy inaczej. Moda straciła charakter sezonowego kaprysu, natomiast kluczowym priorytetem stał się uniwersalizm, ponadczasowość i wygoda. Z drugiej jednak strony bardziej niż kiedykolwiek liczy się indywidualizm i możliwość określania siebie poprzez swój styl. Sezon jesienno-zimowy manifestuje bowiem nową misję mody, jaką jest realny wpływ na poprawę samopoczucia i poprawienie nastroju. Celowo nieco prowokacyjny design ma podkreślać konieczność zachowania dystansu do otaczającej nas rzeczywistości. W czasach niepewności i niepokoju poczucie humoru oraz optymizm są niezbędne. Właśnie tego nam potrzeba, w każdym wymiarze. Więcej zabawy, niefrasobliwości oraz luzu. Doskonale wiedzą o tym projektanci Kazar, którzy w tym sezonie postawili na dekoracyjne detale, takie jak kryształowe aplikacje, pióra, zwierzęce nadruki i tłoczenia na skórze – nawiązujące do trendów lat 90. w najnowocześniejszym wydaniu. 

Mimo to klasyka, komfort i uniwersalizm, z których zasłynęła marka, nie zeszły na dalszy plan i również znalazły swoje odzwierciedlenie wśród propozycji zaprojektowanych na nadchodzący sezon. Wszystko to sprawia, że w sezonie jesień-zima 2022 Kazar proponuje niezwykle bogatą kolekcję. Odważne, awangardowe modele dla maksymalistek ceniących możliwość wyróżniania się oraz proste formy i oszczędność zdobień dla minimalistek. To kolekcja stworzona dla każdej z nas! Patrząc natomiast na towarzyszącą premierze kampanię Call Me Baby, którą w całości wyreżyserowała uznana fotografka i reżyserka Zuza Krajewska – jednocześnie taka, do której masz ochotę się uśmiechać. 

Z myślą o różnorodnych potrzebach i aktualnych priorytetach zakupowych Kazar proponuje modele bardzo sensualne, niejednokrotnie odważne, ale niezmiennie niejednosezonowe.  Kozaki, mule i botki we wzór pantery lub te na grubej platformie: trzewiki i torby z metalowym brandingiem w rozmiarze XL. Wszystkie doskonale się uzupełniają, pozwalając tworzyć ponadczasowe i wszechstronne stylizacje na każdą porę dnia. W kolekcji wykorzystane zostały materiały najwyższej jakości, co podobnie jak precyzja wykonania i dbałość o każdy detal, niezmiennie charakteryzuje markę od początku jej istnienia. Kazar bazuje na sprawdzonej, klasycznej palecie barw, w której klientki czują się najbardziej komfortowo. Dominanta uniwersalnej czerni, beżu i brązu jest oczywista, ale ten stonowany kanon przełamuje energetyczna, radosna pomarańcza, ognista czerwień i drapieżne wzory. A wszystko to z myślą o tych, którzy chcą się wyróżnić. 

Również kolekcję męską cechuje niezwykła różnorodność. Niezmiennie znajdziemy w niej proste, eleganckie formy i nieco bardziej nietuzinkowe propozycje. Outdoor oraz Hiker Boots wciąż pozostają kluczowym elementem stylizacji nadchodzącego sezonu. Projektanci Kazar prezentują również industrialne Lux Bikery oraz odświeżone „Apron Toe Boots”, czyli must have w garderobie każdego mężczyzny. Wielbicieli nietuzinkowości zachwycą loafersy osadzone na grubych, masywnych spodach, które dodadzą każdej stylizacji wyrazistego, militarnego sznytu i sprawią, że nawet ta najbardziej klasyczna stanie się jeszcze bardziej wyrazista. W kolekcji znajdziemy oczywiście propozycje z najwyższej jakości skór, a zamsz w każdej odsłonie pozostaje kluczowym materiałem zbliżającej się jesieni. Wszystkie propozycje cechuje także dbałość o najmniejszy detal.

Także paleta barw hołduje klasycznym rozwiązaniom. Ponadczasowe brązy to kluczowa kolorystyka męskich akcesoriów i obuwia Kazar w nadchodzącym sezonie. W męskiej kolekcji pojawiają się również czerń, beż oraz biel. Nie oznacza to jednak, że zapomniano o panach, którzy pragną wyróżnić się z tłumu. Z myślą o nich zaprezentowano modele w soczystej, krwistej czerwieni. Wielbicieli nietuzinkowości zachwycą również loafersy osadzone na grubych, masywnych spodach, które dodadzą każdej stylizacji wyrazistego, militarnego sznytu i sprawią, że nawet ta najbardziej klasyczna stanie się jeszcze bardziej wyrazista.