fot. materiały prasowe

SAVICKI: Miłość bez barier i na własnych zasadach

SAVICKI to polska marka jubilerska, której początki sięgają lat 70. ubiegłego wieku. Specjalnością marki jest biżuteria zaręczynowa i ślubna. Pierwszą kolekcję zaprojektował Kazimierz Sawicki – założyciel marki. Kolejne kolekcje to dzieło starszego syna, który odziedziczył talent po ojcu – Pawła Sawickiego. Najbardziej znane i cenione kolekcje SAVICKI to The Light®, The Journey®, Share Your Love® oraz Fairytale®.

Za każdą kolekcją marki SAVICKI stoi określone przesłanie. Kolekcja The Light® symbolizuje harmonijne życie zakochanych, The Journey® – połączenie tradycji i nowoczesności, Share Your Love® –  wyjątkowość uczucia, jakie łączy dwoje zakochanych ludzi, a Fairytale® – magię intensywnych przeżyć.

Tworząc projekt obrączek partnerskich, chcieliśmy dać możliwość wyrażenia swojej miłości każdemu, kto tego pragnie i w takiej formie, jakiej chce. Obrączki partnerskie to alternatywa dla obrączek ślubnych. Dziś nie każda para może lub chce wziąć ślub kościelny czy cywilny. Obrączki partnerskie są idealnym rozwiązaniem dla par, które rezygnują ze ślubu, ale chcą wyrazić swoje oddanie, szacunek i lojalność.

Tomasz Osman, współwłaściciel i prezes zarządu SAVICKI

Teraz do biżuterii SAVICKI dołącza kolekcja Sign of Love®. To nie tylko nowa kolekcja biżuterii SAVICKI. To też zupełnie nowy trend w obrębie biżuterii ślubnej i zaręczynowej. Ideą obrączki partnerskiej jest przekonanie, że miłość to uczucie, które przekracza wszelkie ograniczenia czy schematy. 

Motywem przewodnim kolekcji Sign of Love® są dłonie. Obrazują je ilustracje wykonane techniką One Line Drawing. W projekt obrączek wpisana jest jedna, płynna linia, która symbolicznie łączy parę zakochanych. Obrączki wykonane są z żółtego złota, białego, czarnego, różowego lub z platyny. W skład kolekcji wchodzi 6 minimalistycznych modeli, które można dowolnie ze sobą łączyć. Każda para może więc stworzyć swój własny, unikalny zestaw obrączek. 

Para może też sama wybrać palec czy dłoń, na której będzie znajdować się obrączka. My jednak sugerujemy palec wskazujący jako oznakę tego, że ktoś „wskazał” osobę, z którą chce iść przez życie. W ten sposób można także łatwo odróżnić obrączkę partnerską od obrączki ślubnej.

Paweł Sawicki, autor nowej kolekcji SAVICKI

Kolekcję obrączek partnerskich Sign of Love® będzie można już za niedługo zobaczyć w salonach jubilerskich SAVICKI. Pary mogą swobodnie przymierzyć obrączki i dobrać swój zestaw dzięki nowatorskiej formule salonu, która przełamuje tradycyjną barierę klient-sprzedawca. 

Większość biżuterii jest umieszczona w gablotach na wysokości wzroku klientów. Zupełnie innowacyjnym pomysłem jest stół TryOn®. To właśnie tam znajdować się będą wierne repliki obrączek partnerskich. Klienci mogą po nie swobodnie sięgnąć, żeby na spokojnie zastanowić się nad wyborem obrączek. W każdym momencie mogą także skorzystać z pomocy eksperta. 

Warto zaznaczyć, że klienci, którzy zdecydują się na obrączki partnerskie, mogą wykupić dożywotnie wsparcie jubilerskie w ramach programu SAVICKI Care+. W jego ramach SAVICKI oferuje naprawę obrączek, zmianę rozmiaru i czyszczenie biżuterii.

Obrączki partnerskie będzie można także zobaczyć w e-salonie na stronie savicki.pl, jak również umówić się z konsultantem na wirtualną prezentację obrączek partnerskich.