Maison Margiela Fragrances „Under The Stars”

Najnowszy zapach Maison Margiela z kolekcji „Replica” oddaje wspomnienie pełnej bliskości nocy w Namibii. Wyjątkowa chwila dzielona z samym sobą lub ukochaną osobą, przy ognisku w świetle gwiazd.

Rezultatem tej nowej zapachowej eksploracji jest zapach zrodzony z wyobraźni mistrza perfumiarstwa, Meabha Mc Curtina. „Under The Stars” oddaje uczucie wolności i przygody, podczas gdy płótno gwiazd spogląda z góry.

Kiedy patrzysz na rozgwieżdżone niebo, pojawia się uczucie zachwytu – właśnie to pragnęłam oddać w tym zapachu.

Meabh Mc Curtin, mistrzyni perfumiarstwa

Zawierający nuty zapachowe oudu i skóry, Under The Stars jest ciepły i kojący, a jednocześnie tajemniczy. Szlachetny i rzadki składnik oud wytwarza potężną, dymną esencję z bursztynową nutą żywicy labdanum, która oddaje kameralność ciepłej nocy pod gwiazdami.

Porywająca i wibrująca esencja czarnego pieprzu, powiązana z surowym i cielesnym akordem skóry, przywołuje dziką, nieokiełznaną przyrodę. Intensywny odcień pomarańczowego brązu przypomina ciepło trzaskającego ogniska.

„Under The Stars” dostępny jest w wariantach o pojemności 100 ml, 30 ml i 10 ml w perfumeriach Notino, Douglas i Sephora.