fot. materiały prasowe

Swarovski x SKIMS

Swarovski i SKIMS połączyły siły, tworząc efektowną, pełną blasku gamę biżuterii do ciała, a także bieliznę oraz ubrania. Kolekcja Swarovski x SKIMS, która zadebiutuje na całym świecie 7 listopada 2023 w nowym, flagowym butiku Swarovski na Fifth Avenue w Nowym Jorku oraz online na skims.com, to naturalne spotkanie dwóch kultowych firm. Współpraca ta łączy ekstrawagancję, która jest definicją Swarovskiego z oryginalnością charakterystycznych tkanin SKIMS, dając kolekcję która emanuje wdziękiem i self-empowerment.

„Odkąd dołączyłam do firmy Swarovski, moim marzeniem było stworzenie pierwszej w historii współpracy ze SKIMS, które wspiera sztukę wyrażania siebie”, powiedziała Giovanna Engelbert, dyrektor kreatywna Swarovski. „Nasza kolekcja to celebracja ciała i silnych, niezależnych kobiet, które cenią swoją indywidualność i podchodzą do życia z pewnością siebie i stylem”.

Poprzez to współdziałanie chcemy uczcić kreatywność i wnieść więcej blasku do codziennego ubierania się. Powstałe elementy są wymarzone i zakochaliśmy się w połączenia kultowych kryształów z moimi ulubionymi elementami SKIMS. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy pokochają Swarovski x SKIMS tak bardzo jak ja.

Kim Kardashian, współzałożycielka i dyrektor kreatywna SKIMS

Połączenie się tych dwóch marek zostało pokazane za pomocą serii zdumiewających zdjęć z udziałem Kim Kardashian. Kampania, uwieczniona przez światowej sławy fotografa Mert’a Alas’a, oddaje blask i artyzm, które definiują Swarovski x SKIMS, jednocześnie celebrując indywidualność i pewność siebie.

Swarovski x SKIMS obejmuje kryształową biżuterię do ciała, którą można stylizować na wiele sposobów, a także ubrania, w tym kryształowe body i sukienki, które lśnią luksusowym blaskiem.

Biżuteria do ciała Swarovski x SKIMS dostępna jest w różnych rozmiarach i podkreśla kobiecą sylwetkę. Zainspirowane kolekcją biżuterii Millenia, elementy można nakładać warstwowo na lub pod ubraniem i stylizować z pasującymi chokerami, naszyjnikami i bransoletkami, aby uzyskać zdumiewający efekt. Każdy element wykonany ręcznie z drobiazgową precyzją, oferuje wyjątkowe piękno i blask.

Kolekcja ubrań Swarovski x SKIMS jest dostępna w szerokiej gamie zdobionych kryształami sylwetek, które można stylizować dowolnie i nosić na każdą okazję. Stworzona z charakterystycznych dla SKIMS tkanin, które idealnie dopasowują się do ciała, obejmująca projekty, które zostały zaprojektowane z myślą o pewności siebie i komforcie. Ozdobione lśniącymi kryształami, które emanują wdziękiem i blaskiem.

Swarovski X SKIMS zadebiutuje na całym świecie 7 listopada 2023 r. na skims.com, w sklepach Swarovski oraz w wybranych luksusowych sklepach na całym świecie.