fot. materiały prasowe

Nowy wymiar detoksu… i jogi

Stres, życie w biegu, deficyt światła słonecznego, brak odpowiedniej ilości witamin i minerałów  – to najczęstsze zmory o tej porze roku. Często zapominamy o tym, jak ważny jest balans i dbanie zarówno o stan naszego ciała, jak i ducha. Aby odzyskać harmonię i dobre samopoczucie warto stosować detoks organizmu zarówno na płaszczyźnie fizycznej, jak i duchowej.

Czy może być coś lepszego niż połączenie detoksu sokowego z praktyką jogi?

Joga to nie tylko ćwiczenia fizyczne. To stan totalności, akceptacji, witalności, klarowności umysłu
i zadowolenia. Dieta sokowa Nuja to program żywieniowy, który opiera się na spożywaniu świeżo wyciskanych soków owocowych i warzywnych przez określony czas w opcjach, 3, 5 i 7 dni. Soki te są bogate w składniki odżywcze, antyoksydanty i enzymy, które pomagają oczyścić organizm z toksyn oraz dostarczają energii. 

Podczas specjalnego eventu dieta sokowa Nuja połączyła siły z kolektywem Satori Session dołączając do zajęć z Techno Jogi. Pod czujnym okiem Skandy, intruktora tradycyjnej Hatha Jogi, zaproszeni na event goście wzięli udział w  godzinnej praktyce tradycyjnego systemu ćwiczeń stworzonego wieki temu w Indiach. 

Skanda w swoich zajęciach łączy muzykę techno, która wprowadza w energetyczny trans  z tradycyjnymi asanami, pranayamą czyli technikami oddechowymi oraz kryie (techniki oczyszczające). To nowatorski, idealny zestaw wzmacniający ciało  i umysł.

Regularna praktyka hatha jogi uwalnia skumulowane w ciele napięcie i uspokaja umysł. Reguluje pracę układu nerwowego i hormonalnego, a dzięki temu wprowadza większą równowagę w naszym życiu. Dodatkowo pobudza nasze libido, będące źródłem kreatywności i motywacji. 

W połączeniu z detoksami sokowymi, które pozwalają oczyścić organizm z toksyn, a dodatkowo też zrzucić kilka zbędnych kilogramów możemy utrzymać nasze ciało i umysł w idealnej harmonii. W nowym roku Nuja planuje dołączyć do kolejnych sesji Techno Jogi, które będą organizowane przez kolektyw Satori Session w Pop Up w Warszawie przy Nowym Świecie.