fot. materiały prasowe

LUSH: Kolekcja, która celebruje miłość na własny sposób

Walentynki to czas, który budzi w nas wiele emocji, zarówno pozytywnych, jak i tych bardziej złożonych. Marka Lush wychodzi naprzeciw temu zjawisku, zachęcając nas do spojrzenia na to święto nie tylko jako dzień zakochanych, lecz również jako dzień poświęcony miłości zarówno do bliskich, jak i do samego siebie.

Nowa kolekcja Lush na Walentynki składa się z ponad 30 produktów inspirowanych różnymi aspektami miłości. Piękne zapachy owoców i kwiatów można odnaleźć zarówno w kosmetykach do kąpieli, pod prysznic, do ciała, jak i w perfumach. Kolekcja obejmuje także różnorodne prezenty, gotowe do wręczenia z miłością.

W tegorocznej kolekcji walentynkowej naprawdę chcieliśmy zachęcić klientów do doświadczania miłości na swój sposób, ze sobą i innymi, jednocześnie podkreślając, że nie ma jednego sposobu obchodzenia tego święta.

Jasmyn Ellis, senior brand marketing lead w Lush

Wanna pełna miłości

Nie ma nic bardziej relaksującego niż kąpiel, dlatego też bomba do kąpieli lub kostka bąbelkowa stają się idealnym prezentem zarówno dla nas samych, jak i dla osób, które kochamy. Wieloskładnikowy „burger miłości”, ogromne serce wypełnione kwiatami, truskawkowa kostka do kąpieli czy miłosna mikstura z korzeniem irysa to tylko kilka propozycji, które z pewnością sprawią wiele radości.

Produkty pod prysznic, które oczarują każdego

Kolekcja walentynkowa oferuje także bogaty wybór produktów pod prysznic. Dla miłośników zapachu owoców tropikalnych idealnym wyborem będą żel pod prysznic lub gąbka do mycia o zapachu marakui. Wyjątkowym dodatkiem jest nowa wersja kultowego kremu pod prysznic – Posh Chocolate White and Rose. Z białą czekoladą i różą, z pewnością zdobędzie serca wielu entuzjastów.

Miłości i miłostki

Kolekcja zawiera również mniejsze i większe produkty, które oczarują swoim zapachem i formą. Kostka do masażu pachnąca różą, peeling i balsam do ust o kuszącym słodkim zapachu, a także zabawne, jednocześnie relaksujące maski i płatki na oczy – to propozycje, które z pewnością przypadną do gustu każdej przyjaciółce, mamie czy dziewczynie.

Zapachy pobudzające zmysły

Zapachy mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Wpływają na zmysły i często są nośnikiem wspomnień. W walentynkowej kolekcji Lush znajdziemy perfumy pachnące olejkiem davana i dziką pomarańczą, inspirowane latami 80. Delikatna mgiełka do pościeli pomoże się zrelaksować lub wprowadzić w romantyczny nastrój, natomiast dwa olejki zapachowe w kostce sprawią, że nasz dom wypełni się pięknym zapachem.

Podaruj to co najlepsze

W kolekcji walentynkowej nie mogło zabraknąć gotowych do wręczenia prezentów, w różnych rozmiarach i formach. Pięknie zapakowane, pachnące, stanowią idealny gest dla ukochanej osoby.

W tym roku Lush zachęca nas do świętowania miłości na własny sposób, oferując szeroką gamę produktów, które podkreślają różnorodność tego pięknego uczucia. Niech Walentynki będą nie tylko dniem zakochanych, ale także dniem okazania miłości do bliskich i samego siebie, a kolekcja od Lush stanie się doskonałym towarzyszem tego wyjątkowego święta.