fot. materiały prasowe

Carrera Wiosna-Lato 2024: Elegancja, odwaga i indywidualny styl

Wraz z nadejściem sezonu wiosna-lato 2024, marka Carrera, symbol włoskiego designu i niezawodnej jakości, zaprasza do odkrycia swojej najnowszej kolekcji okularów. Od 1956 roku Carrera kieruje się ideą adresowania swoich projektów do tych, którzy podążają własnymi ścieżkami i wyróżniają się spośród tłumu.

Nowa kolekcja, bogata w 16 modeli przeciwsłonecznych i 15 par oprawek optycznych, wyróżnia się nie tylko doskonałą jakością wykonania, ale także inspirującymi elementami stylizacyjnymi. Czerpiąc z kultowych wzorców archiwalnych, każdy model otrzymuje nowoczesną interpretację, zachowując przy tym unikalny charakter marki.

Jednym z najbardziej znamiennych elementów tej kolekcji są złote logo „Carrera C” umieszczone na zausznikach, które dodają delikatnej elegancji każdemu modelowi. Subtelne złote wykończenia podkreślają kobiecy styl i sprawiają, że kolekcja emanuje wyrafinowanym wdziękiem.

Dla kobiet pragnących wyrazić swoją odwagę i niepowtarzalny styl, Carrera proponuje śmiałe propozycje. Modele bez oprawek z subtelnymi śrubkami na soczewkach, czy fasetowane wzory w kształcie motyla wykonane z octanu, to tylko niektóre z propozycji, które zapewniają niezwykłą indywidualność.

Kolekcja oferuje również klasyczne, a zarazem awangardowe modele, takie jak płaskie kształty w kilku wariantach kolorystycznych. Od mlecznej kości słoniowej z brązowymi soczewkami po transparentną szarość z cieniowanymi soczewkami, każdy znajdzie coś dla siebie.

Oprawki optyczne również nie pozostają w tyle, prezentując ikoniczne pilotki i szylkretowe oprawki typu cat-eye, które emanują pewnością siebie i oryginalnym stylem.

Nowa kolekcja okularów Carrera na wiosnę-lato 2024 to połączenie elegancji, odwagi i indywidualnego stylu, które definiują trendy tego sezonu. Niech okulary staną się nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale także wyrazem osobistej ekspresji i unikalnego charakteru każdej kobiety.