fot. materiały prasowe

Cracow Fashion Week 2024: Fashion Meets Technology już za niecały miesiąc

Wielkie święto mody zbliża się wielkimi krokami, a niepisana stolica polskiej mody, Kraków, już szykuje się na niezapomniane wydarzenie – Cracow Fashion Week 2024. Od 17 do 26 marca 2024 roku miłośnicy mody oraz innowacji będą mieli okazję zanurzyć się w fascynującym świecie projektowania, technologii i inspiracji.

Rozpoczęcie tej ekscytującej podróży stanowi Pokaz Dyplomowy SAPU – Cracow Fashion Awards, który otworzy drzwi do niezwykłego świata kreatywności i talentu. W 15. edycji Cracow Fashion Week hasło przewodnie brzmi „Fashion and Technology”, co stanowi wyraz manifestacji połączenia świata mody z innowacjami technologicznymi.

Organizatorzy zapowiadają niezwykle bogaty program, który obejmuje nie tylko pasjonujące pokazy mody, ale także wernisaże wystaw, warsztaty, masterclasses oraz inspirujące spotkania. Nie zabraknie także renomowanych gości specjalnych oraz autorytetów ze świata mody i mediów.

Wydarzenie jest nie tylko okazją do podziwiania najnowszych trendów, ale także do zgłębiania kreatywności i możliwości, jakie daje połączenie mody z nowoczesnymi technologiami. Cracow Fashion Week 2024 to nie tylko przegląd najnowszych kolekcji, ale także platforma wymiany wiedzy i doświadczeń dla wszystkich pasjonatów sztuki i designu.

Wśród organizatorów oraz partnerów wydarzenia znajdują się renomowane instytucje artystyczne i kulturalne, takie jak Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru czy Krakowskie Szkoły Artystyczne, a także wspierający innowacje partnerzy strategiczni i merytoryczni, w tym OCZY.MAG, które już od kilku lat wspiera młodych projektantów i nagradza ich dedykowaną kampanią foto i video o wartości 25.000 złotych.

Więcej informacji o programie wydarzenia oraz bilety znajdziecie na oficjalnej stronie Cracow Fashion Week 2024 oraz na stronie wydarzenia na Facebooku. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż po świecie mody i technologii!