fot. materiały prasowe

Maison Margiela „From the Garden”: Zanurzenie w esencji przyrody i pikanterii życia

Najnowszy zapach Maison Margiela Replica „From the Garden” to podnoszący na duchu zapach, który przywołuje radosne uczucie ponownego połączenia z naturą, z rękami w ziemi i popołudniem spędzonym w ogrodzie. Rześkie, słoneczne popołudnie w kwitnącym ogrodzie w Apulii we Włoszech od razu przywodzi na myśl ręce wkopane głęboko w ziemię podczas zbierania pomidorów. To esencja spokojnej chwili spędzonej wśród bujnej przyrody. 

Zielony akord liści pomidora przywołuje wrażenie szelestu ręcznego zbierania świeżych pomidorów. Dzięki soczystym, słonecznym i pikantnym nutom esencja zielonej mandarynki odzwierciedla dojrzałość świeżo zebranych owoców. Geranium z jego aromatycznymi i kwiatowymi akcentami budzi skojarzenie bujnego i pachnącego świeżo ogrodu. A dzięki lekko wilgotnym nutom esencja paczuli przywołuje ziemisty zapach gleby, który delikatnie utrzymuje się na dłoniach po zakończeniu prac w ogrodzie.

Cytrusowy zapach z drzewnymi nutami „From the Garden” to ekskluzywne dzieło ojca i syna, opracowane przez mistrza perfumiarstwa Oliviera Crespa i jego syna Sebastiena Crespa, perfumiarza.

Zapach „From the Garden” przywołuje wspomnienie, które dzielę z moim synem.

Olivier Cresp, mistrz perfumiarstwa

Ziemiste i zielone aspekty tego zapachu uosabiają moment współdziałania i wspólnych wspomnień między pokoleniami. Kiedy „From the Garden” rozwija swoją aromatyczną historię, staje się pachnącym hymnem na cześć piękna najprostszych radości życia, oddając esencję spaceru po ogrodzie w każdej promiennej nucie.