fot. materiały prasowe

HERSE Wiosna/Lato 2024: Romantyczna podróż przez Warszawę

Marka HERSE, wierna swoim korzeniom, ponownie zabiera nas w podróż przez urokliwe zakątki Warszawy. Najnowsza kolekcja na sezon Wiosna/Lato 2024 to hołd dla historii i tradycji marki, które teraz spotykają się z nowoczesnym spojrzeniem na modę. Efekt? Klamra łącząca „HERSE z wczoraj” z „HERSE z dziś”, która celebruje zarówno przeszłość, jak i teraźniejszość.

Dzięki współpracy z hiszpańskim fotografem mody, Francisco González Calderónem, HERSE zyskało unikalną perspektywę na Warszawę. Jego artystyczne spojrzenie, wolne od lokalnych uprzedzeń, pozwoliło uchwycić magiczny charakter miasta. Dzięki temu, możemy doświadczyć Warszawy z innego punktu widzenia, który wprowadza do kampanii świeży, międzynarodowy akcent.

Kampania na sezon Wiosna-Lato 2024 jest jak nostalgiczna podróż w przeszłość, kiedy to wysyłanie pocztówek było popularnym sposobem dzielenia się wrażeniami z podróży. Centralnym motywem jest romantyczna wizja Warszawy, gdzie bohaterowie, niczym turyści, odkrywają malownicze zakątki miasta. Ich stylizacje idealnie komponują się z otaczającymi ich przestrzeniami, dodając im elegancji i uroku.

Najnowsza kolekcja HERSE jest hołdem dla ducha Warszawy oraz złożoności polskiej natury. Projektanci połączyli stonowane elementy z wyrazistymi wzorami i paletą barw przypominającą wiosenne parki pełne kwiatów. W tle widzimy ikoniczne elementy architektury Warszawy, które dodają kolekcji głębi i różnorodności.

W tej kolekcji znajdziemy połączenie lokalnych tradycji z nowoczesnymi trendami, które z niewymuszoną lekkością przeplatają „to, co było” z „tym, co jest”. Wyszukane tkaniny, klasyczne wzornictwo oraz nowoczesne akcenty sprawiają, że ubrania są zarówno eleganckie, jak i uniwersalne. Kolekcja przemawia do szerokiego grona odbiorców na całym świecie, podkreślając międzynarodowe aspiracje marki.

Paweł Bober, prezes zarządu HERSE

Każdy element kolekcji Wiosna-Lato 2024 odzwierciedla unikalny charakter i wartości HERSE, oferując klientom różnorodne opcje. Projektanci skupili się na codziennych potrzebach, dostarczając najwyższej jakości produkty. Każdy element tej kolekcji jest wyjątkowy i reprezentuje wartości, które marka HERSE pielęgnuje od lat.

„Warszawska Pocztówka” to ukłon w stronę tych, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać uroku i piękna Warszawy. Kampania stanowi zaproszenie do fascynującej podróży, odkrywania kultury, estetyki i historii miasta. Co czeka na odkrycie? Niezwykła mieszanka tradycji i nowoczesności, która może zaoferować tylko Warszawa.

HERSE, dumnie prezentując swoje polskie korzenie, tworzy modę, która łączy elegancję z uniwersalnym stylem. Kolekcja Wiosna-Lato 2024 jest tego najlepszym przykładem, pokazując, że polska moda może śmiało konkurować na międzynarodowej arenie. To romantyczna podróż przez Warszawę, której nie można przegapić.