fot. materiały prasowe

Totalnie tofu: Konrad Budzyk odsłania tajemnice roślinnej kuchni

Już dziś premiera książki „Totalnie tofu” autorstwa Konrada Budzyka, znanego z bestsellera „Hummusy i pasty” oraz popularnego bloga @przepisydlazielonych. Nowa publikacja to kompendium wiedzy o tofu – produkcie, który dla wielu pozostaje zagadką, a jednocześnie ma niesamowity potencjał kulinarny.

Konrad Budzyk w swojej nowej książce zabiera nas w podróż przez świat tofu, rozpoczynając od historii jego powstania w starożytnych Chinach, przez proces produkcji, aż po niezliczone przepisy, które udowadniają, że tofu może być prawdziwym bohaterem każdej kuchni. Książka jest podzielona na rozdziały tematyczne, obejmujące wszystko od marynat, przez śniadania, zupy, dania główne, aż po desery.

Tofu to nie tylko wszechstronny składnik kulinarny, ale również prawdziwa bomba odżywcza. Jest bogate w białko, niskokaloryczne i pełne wartościowych składników mineralnych. Jak twierdzi sam autor: „Tofu niczego się nie boi. Tradycyjne pierogi, włoski makaron, streetfoodowy burger czy tiramisu – w każdym z tych dań odnajduje się idealnie”. I rzeczywiście, przepisy zawarte w „Totalnie tofu” pokazują, że tofu potrafi zastąpić mięso i ryby, nie tracąc przy tym na smaku i wartości odżywczej.

„Totalnie tofu” to pozycja obowiązkowa nie tylko dla wegan i wegetarian, ale dla wszystkich, którzy chcą wzbogacić swoją dietę o zdrowe i smaczne dania. Budzyk z humorem i pasją dzieli się swoimi ulubionymi przepisami, a także praktycznymi poradami, jak przygotować tofu, by zawsze było pyszne i aromatyczne.

Pierwsze wydanie książki miało miejsce w 2017 roku, jednak nowe wydanie z 2024 roku to prawdziwe arcydzieło. Zaktualizowane przepisy, nowe techniki kulinarnie i jeszcze więcej inspiracji – to wszystko znajdziecie na stronach tej książki. Konrad Budzyk nieustannie rozwija swoje umiejętności i dzieli się nimi ze swoimi czytelnikami, co sprawia, że każda jego publikacja jest prawdziwym hitem.

Książka jest dostępna w księgarniach oraz online. Wydawnictwo ZNAK zapewnia, że „Totalnie tofu” można nabyć zarówno w wersji tradycyjnej, jak i elektronicznej, co z pewnością ucieszy miłośników nowoczesnych technologii.

Premiera „Totalnie tofu” to wydarzenie, którego nie można przegapić. Konrad Budzyk po raz kolejny udowadnia, że kuchnia roślinna może być ekscytująca, smaczna i pełna niespodzianek. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji spróbować dań z tofu, ta książka jest doskonałym miejscem, by rozpocząć swoją kulinarną przygodę. Gotowi na tofu-rewolucję?