Bizuu Jesień-Zima 2019/2020

Tęsknota za latami 80.

BIZUU zaprezentowało swoją najnowszą kolekcję na sezon jesień-zima 2019/20 w niezwykle naturalnej i magicznej lokalizacji – Cicha 23. W nostalgiczny nastój pokazu wprowadził Gości muzyk Reuben Palmer. Kolekcję zainspirowaną latami 80-tymi zaprezentowano w nieoczywisty sposób łącząc specyfikę miejsca z bardzo kobiecymi modelami z kolekcji. Dodatkowo sielska sceneria, w której odbyła się kolacja inaugurująca nowy sezon podsyciła tajemniczy klimat wieczoru przenosząc Gości do iście zaczarowanego ogrodu.

Motyw przewodni kolekcji to absolutnie ponadczasowe, cudowne lata 80-te, które Karla Gruszecka stylizująca pokaz, postanowiła zinterpretować w nieoczywisty sposób z wyraźnymi, kowbojskimi akcentami, takimi jak mocne buty, kapelusze, czy oversizowe kamizelki a’la kożuch.

Printy z kolekcji jesień-zima 2019/2020 stworzone przez projektantki, to w dalszym ciągu hołd wielobarwnym florystycznym zestawieniom. Ciemne, wyraziste kwiaty stworzyły malarskie obrazy na sukienkach oraz plisowanych spódnicach. Grochy, kraty, drobne pnącza i bukiety tworzą jesienną odsłonę Bizuu. Nostalgiczny klimat kolekcji w połączeniu z subtelnymi detalami to niejako powrót do przeszłości w zupełnie nowym, świeżym wydaniu.

Magię kolorów, którą Bizuu zaprezentowało podczas pokazu stworzyły odcienie intensywnej zieleni, nasycona czerwień, szlachetny granat, ciepły odcień miodu, czy ponadczasowa czerń. Jaśniejsze zestawienia kolorów ozdobiły obszerną kolekcję swetrów. Znalazło się również coś dla wielbicielek pudrowego różu, który mimo, że nie dominuje w jesiennej kolekcji, nadal pozostaje wizytówką marki.

Jak przystało na lata 80-te nie mogło zabraknąć obszernej marynarki w zestawie z sukienką mini. Dodatkowo motyw delikatnej czerwonej kratki wprowadza nas w klimat tamtych czasów. I tym razem Zuzanna i Blanka nie zapomniały o denimowych modelach, wśród których znalazły się szerokie spodnie z wyższym stanem oraz kilka modeli sukienek.