Supervision Fashion Show Wiosna-Lato 2021

Modivo & eobuwie.pl prezentują wyjątkowe wydarzenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było – pokaz mody online Supervision Fashion Show, stworzony w co-brandzie, podczas którego zaprezentowano kolekcję na sezon wiosna-lato 2021. Projekt ma międzynarodowy charakter i globalny zasięg. Transmisja pokazu odbyła się na stronach Modivo i eobuwie.pl i na kanałach w mediach społecznościowych, a także na kilkunastu rynkach zagranicznych.

Klienci oraz pasjonaci mody mogli obejrzeć najmodniejsze looki na wiosnę-lato i poznać najgorętsze trendy. Na wybiegu nie zabrakło looków w stylu high fashion, nawiązujących do najmocniejszych tendencji, ale również wygodnych zestawów athleisure oraz business casual w nowoczesnym wydaniu.

Za nami wspaniałe wydarzenie, które oddaje naszą modowo – technologiczną pasję łączącą aktualne trendy i inspiracje z najwyższej jakości produktami. Jesteśmy niesamowicie dumni, że pomimo pandemii i związanych z nią utrudnień udało nam się w bezpiecznej konwencji zaprezentować szerokie portfolio najnowszych, światowych kolekcji zaprojektowanych z myślą o sezonie wiosna-lato 2021. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, a naszym partnerom biznesowym i patronom medialnym za wsparcie w realizacji wydarzenia. Szczególne wyrazy uznania za poprowadzenie tego projektu kieruję do teamów eobuwie.pl oraz Modivo! Bez Was nie byłoby to możliwe.”

Marcin Grzymkowski, CEO eobuwie.pl SA

Na pokazie zaprezentowane zostały stylizacje marek: Converse, Guess, New Balance, Liu Jo, John Richmond, Iceberg oraz Rage Age. Stworzyły je m.in. topowi styliści z najważniejszych modowych magazynów, którzy podzielili się swoją wizją z wiosenno-letniego sezonu.

Monochromatyczne total looki w modnym odcieniu beżu, detale boho i nawiązania do eklektycznych lat 80. i 90., a także komfortowe stylizacje – składające się z najwyższej jakości materiałów dresy, legginsy i bluzy – to główne kierunki nowej kolekcji Modivo i eobuwie.pl. Choć obecna sytuacja nie sprzyja noszeniu wieczorowych kreacji, nie mogło ich zabraknąć na pokazie. Czujemy się w nich wyjątkowo i sprawiają, że bawimy się modą

W Modivo & eobuwie.pl Supervision Fashion Show w charakterze modelek i modeli wystąpiły najgorętsze nazwiska, w tym m.in.: Monika JAC Jagaciak, która otworzyła i zamknęła pokaz, Karolina Pisarek, Sandra Kubicka, a także Jakob Kosel i Piotr Czaykowski, Sebastian Chłodnicki.

„Cenię sobie pracę wśród ludzi i energię, którą mogę z nimi wymienić. Brakowało mi ludzi i atmosfery, związanej z pokazem mody. Mimo tego, że zrobiliśmy to wydarzenie online i tak fajnie było spotkać się ze wszystkimi i pracować wspólnie przy tak wielkim projekcie, jak Modivo i eobuwie.pl Supervision Fashion Show.”

Monika Jagaciak, top modelka

Oprawa pokazu Modivo & eobuwie.pl Supervision Fashion Show, który wciąż jest dostępny na kanałach social media, m.in. w serwisie YouTube, nawiązuje do dobrze znanych motywów sił natury, m.in. wiatru i wody. Zostały one zinterpretowane na nowo i pokazane w zupełnie nowej, digitalowej odsłonie.

Głównym motywem jest wiatr, który przewija się przez malownicze slajdy, zwiastując pozytywną energię i ekscytujące zmiany. Modowe marki zabrały widzów pokazu w estetyczną podróż, która była możliwa dzięki nowoczesnej technologii. Morskie kadry, wysokie fale, mieniący się piasek i pozostałe krajobrazy idealnie dopełniły stylizacje na sezon wiosna-lato 2021.

Zwieńczeniem oprawy pokazu była energetyczna muzyka – wyprodukowana na potrzeby wydarzenia – która stworzyła niepowtarzalny klimat.

Partnerami technologicznymi pokazu są Mastercard oraz PayU.