Swarovski na Święta 2021

Bombki, w których odbija się migotliwe ciepło ognia płonącego w kominku, uśmiechające się do nas blaskiem od ucha do ucha podczas każdej uroczystości, a także prezenty zapakowane i wypełnione cudami — każdy z tych elementów to chwila, w której kryształ odzwierciedla magię świąt, moment, w którym można podarować innym zachwyt.

Od gwiazdek dekorujących wierzchołki drzew w nowojorskim Rockefeller Center, czy mediolańskiej Galleria Vittorio Emanuele II, przez tegoroczną obecność marki w londyńskim klubie Annabel’s, aż po chwile wyciszenia spędzane w domu — firma Swarovski od samego początku pozostaje nierozerwalnie związana ze świętami.

Pod kierownictwem dyrektor kreatywnej Giovanny Engelbert Swarovski zabiera klientów w świąteczną podróż pełną elegancji, zabawy i przytulnej atmosfery, eksponując trzy najważniejsze rytuały świąteczne: osobiste ozdoby, prezenty oraz wyposażenie wnętrza.

Według Engelbert „okres świąteczny to czas spotkań, a my — szczególnie po doświadczeniach ostatnich lat — z wielką dumą marka pragnie ożywić owo poczucie bliskości. Ich celem jest przywrócenie ludziom poczucia przepełnionej radością magii, która jest sercem i duszą świąt.”

Święta z marką Swarovski to odwołanie do wewnętrznego dziecka — bardziej niż którykolwiek inny moment w ciągu roku czas ten urzeka swoją magią, którą dostrzec można, podziwiając tworzący i rozpalający na nowo wspomnienia blask kryształu. Od wyposażenia wnętrza po maksymalistyczne podejście do biżuterii — świat ozdób marki Swarovski stworzono po to, by pomagał w wyrażaniu poczucia wspólnoty i zaufania, działając jednocześnie na wyobraźnię. Świąteczny nastrój podsyca ponadto 126-letnia historia kunsztu wykonania i innowacyjności, z których słynie marka. 

Niezależnie od tego, czy kompletujesz kreację na domową uroczystość, czy planujesz wyjście w miasto — biżuteria Swarovski jest wprost stworzona do tego, by komponować jej elementy na swój własny sposób. Być może zechcesz otoczyć nadgarstki gwiezdnymi konstelacjami, pozwalając się ukołysać spokojnej atmosferze cichej nocy, a może przywitasz nadchodzący okres świąteczny i nowy rok stylizacjami w elektryzująco jaskrawych barwach — wybór należy wyłącznie do Ciebie.

Gdy usłyszysz słowa kolędy „Deck the Halls”, stanie się jasne jak słońce, że tak oszałamiająco pięknych dekoracji nikt jeszcze nie widział. Olśniewające kryształowe figurki, wiszące ozdoby i elementy wyposażenia wnętrza załamują światło, rozpromieniając wszystko wokół nieziemską cudownością. Kryształowe płatki śniegu w połączeniu z piernikowymi ludzikami i ozdobami inspirowanymi przyrodą tworzą olśniewającą dawkę cudów.

Gdy chcesz kogoś obdarować, nie ma lepszego prezentu niż taki, który prawdziwie odzwierciedli osobowość obdarowanego. Kryształowe ozdoby i elementy marki Swarovski zaprojektowano jako składowe, dzięki którym można wyrazić swoją indywidualność — są wprost stworzone do tego, by się nimi dzielić i eksperymentować. Zachwyt kryje się w oku patrzącego.

Dzięki firmie Swarovski ludzie nabierają odwagi, by naprawdę być sobą, a w świątecznym czasie kupujących zachęcamy do tego, by kierowali się intuicją: jakie odczucia budzi w nich dana ozdoba? W jaki sposób może pomóc im wyrazić swoją osobowość? W miarę rozwoju kryształowego stylu życia firma Swarovski włącza do swojej oferty wyselekcjonowany asortyment elementów, które ozdabiają i urzekają.