fot. materiały prasowe

Kendall for About You Jesień-Zima 2021/2022

About You w końcu wprowadza na rynek główny drop na sezon jesień/zima z bardzo osobistą kampanią: Kendall zabiera swoich fanów w podróż do marzeń z dzieciństwa o życiu na ranczu dla koni.

Modowy sklep internetowy About You prezentuje drugi drop z Kendall Jenner. Jesienno-zimowy drop składa się z ponad 40 limitowanych i wyszukanych elementów wykonanych z wysokiej jakości materiałów z silnym akcentem na modę. Wszystkie elementy są po raz kolejny inspirowane stylem samej Kendall. Szczególnie wyjątkowym elementem kampanii jest to, że Kendall zaprasza nas do bardzo osobistego miejsca: na końskie ranczo.

„Kendall for About You” jest dostępna wyłącznie od godziny 18:00 (CET) we wszystkich 26 sklepach w całej Europie. Fani, którzy zarejestrują się na stronie www.aboutyou.com, otrzymają wcześniejszy dostęp do kolekcji na 24 godziny przed oficjalną premierą.

Po wielkim sukcesie pierwszego teaser dropu w lipcu tego roku, About You i Kendall Jenner wprowadzają główny drop na jesień/zimę. Nowa kampania została nakręcona na farmie koni w Los Angeles i przedstawia Kendall w bardzo osobistej scenerii: Razem z About You spaceruje po alei pamięci i odkrywa przed swoimi fanami swoje bezpieczne miejsce.

Podczas gdy pierwsza kropla zawierała ulubione codzienne kawałki Kendall, ta druga kropla została rozszerzona o bardziej stylowe elementy na specjalne okazje, takie jak wyrazisty garnitur lub bordowe skórzane spodnie obok bardziej wygodnych podstawowych elementów.

Po sukcesie naszego małego teaser dropu, teraz idziemy o krok dalej i prezentujemy naszym klientom główny drop. Kendall zaprezentuje ponad 40 limitowanych sztuk bardziej modnych sylwetek, skupiając się na wysokiej jakości materiałach I wyjatkowych krojack. Co więcej, ubrania są ponownie numerowane za pomocą unikalnego kodu, który zawiera datę urodzin Kendall, dzięki czemu drop jest bardziej osobisty.

Julian Jansen, Director Content About You

Miejsce kręcenia zdjęć to Los Angeles, bardzo blisko dzielnicy z dzieciństwa Kendall, więc istnieje silny osobisty i emocjonalny związek dla modelki. „Jestem zdecydowanie chłopczycą i uwielbiam wszystko w tej kolekcji, ponieważ elementy są naprawdę podstawowe, które noszę na co dzień. Czuję się jakbym to była ja na moim przyszłym ranczu, jakbym wychodziła w wygodnych dresach karmić konie w nocy, zanim pójdę na kolację w eleganckim garniturze z klasą” – mówi modelka. Rezultatem jest bardzo osobista kampania, która oddaje wszystkie te silne uczucia. Autorką zdjęć jest znana na całym świecie Zoey Grossman. Reżyseria kreatywna: Donald Schneider Studio.

Ekskluzywne style będą dostępne od 4 grudnia 2021 roku we wszystkich 26 europejskich sklepach internetowych ABOUT YOU w rozmiarach od 34 do 44. Zakres cenowy wynosi od 24,90€ do 199€. Od dziś, fani, którzy zarejestrują się na www.aboutyou.com otrzymają dostęp do wszystkich ubrań na 24 godziny przed oficjalną premierą.