Melismee Wiosna-Lato 2022

Marka Melismee tworzy swoje kolekcje, bazując na takich wartościach jak jakość, minimalizm, klasyka i niewymuszony romantyzm. W poprzednich sezonach dominującym kolorem była czerń, jednak na wiosnę 2022 marka postawiła na feerię pastelowych kolorów, które zachwycają połyskującymi pantonami na jedwabnych tkaninach.

Nowa kolekcja marki Meilismee zachwyca pastelowymi kolorami inspirowanymi barwami  Kopenhagi. Ponadczasowy design przenika się tu z odważnymi kolorami, uwodzi zmysłowymi, romantycznymi krojami, bazując na naturalnych jedwabnych i kaszmirowych tkaninach, które otulają ciało. Każdy element kolekcji został zaprojektowany w ten sposób, żeby klientki czuły się niezwykle kobieco i komfortowo.

Główną inspiracją przy tworzeniu kolekcji były kolorowe, ale stonowane barwy, w tym sezonie postawiliśmy na róże, wrzosy, miętowe odcienie zieleni, czy delikatnego niebieskiego. Nie zabraknie również printów.

Kamila Sankowski – założycielka i projektantka marki

W tym sezonie misją skandynawskiej marki jest dodawanie kobietom odwagi w wyborze kolorów i printów, zachęcanie do pewnego rodzaju niewymuszonej elegancji. Wyznacznikiem Melismee jest minimalizm, który przejawia się w stawianiu na jakość, a nie ilość.

Dunki, które były inspiracją dla najnowszej kolekcji, cechuje bardzo kolorowy styl, lubią wybierać ekologiczne rozwiązania i projekty, które zagoszczą w ich szafach na wiele sezonów – to było największą inspiracją projektantki.