Swarovski Jesień-Zima 2022/2023

Kontynuując podróż rozpoczętą w 2021 roku, firma Swarovski pragnie wyrazić swoje uwielbienie dla czarującego blasku. Dlatego wraz z biżuterią wprowadzamy do oferty nową gamę produktów przeznaczonych do ozdabiania ciała i dekoracji domu, które stworzono z myślą o kryształowym stylu życia.

Punktem wyjścia dla najnowszej premiery jesień/zima 2022, urzeczywistnionej dzięki staraniom dyrektor kreatywnej Giovanny Engelbert, stało się charakterystyczne dla marki Swarovski wzornictwo, tym razem wzbogacone o nowe kształty i debiutujące na rynku nowe kategorie produktów lifestylowych, takich jak zegarki, przybory do pisania, etui na telefony, akcesoria do słuchawek i wiele innych.

Nawiązując do wpływów artystycznych austriackiego artysty Gustava Klimta, w tym sezonie w rodzinie Dextera zagościł blask złocenia, który emanuje ciepłą siłą oraz pięknem mechanicznych linii i inżynierii. Symbolicznie rodzina ta reprezentuje techniczny kunszt firmy Swarovski w neutralnych pod względem płci formach, które są gotowe na przyjęcie błyszczącego złota.

Nawiązując do kolekcji z poprzednich sezonów, wzbogacono dotychczasowe główne rodziny o nowe wzory, które wnoszą do oferty świeże spojrzenie na szlify, kolory i formy. Chroma to odważnie ułożone kamienie stanowią śmiałą, pełną czystej ekspresji deklarację. Niczym rozszczepiona wiązka światła rodzina Chroma pozostawia wszystko wyobraźni.

Kryształ w kolekcji Ortyx nabiera ostrego charakteru, dzięki kolczastym wzorom stworzonym, aby zainspirować Twojego wewnętrznego punka. Głeboko z korzeni sceny muzycznej Club Kid, ten styl projektowania widzi pryzmatyczne cięcia jako swoistą postawę tej rodziny.

Dzięki dwustronnym, obracającym się elementom, które można zobaczyć pod każdym kątem, rodzina Orbita pozwoli Ci odkryć wszechstronność biżuterii Swarovski i nowe, skrupulatne podejście do koloru i kształtu.

Oglądanie gwiazd nigdy nie było prostsze. Kryształowe konstelacje w kolekcji Constella, które są osadzone na cienkich metalowych szynach w niespodziewanych kombinacjach, są tak delikatne jak gwiezdny pył i wprowadzają kosmos do codzienności. Na jesień/zimę, Constella łączy przezroczyste kamienie z metalem w kolorze srebra, aby nadać nowy wyraz metalicznym cudom.

Rodzina Stella sięga głęboko do austriackiego dziedzictwa marki Swarovski i czerpie inspirację z najsłynniejszych ozdób w historii Austrii: gwiazd cesarzowej Elżbiety, znanej szerzej jako Sissi. Ta rodzina oferuje prawdziwą konstelację geometrii, magii i dziedzictwa.

Architektura w kolekcji Numina spotyka się z matematyką w najlepszym możliwym wydaniu. Sercem tych kryształowych cudów są przebite kamienie jubilerskie, które stanowią swoiste równani mocy i zabawy.