The Witcher x Medicine

Poznaj kolekcję inspirowaną grą „Wiedźmin 3: Dziki Gon”. To już druga odsłona współpracy Medicine z CD PROJEKT RED, której efektem są wyjątkowe ubrania z wiedźmińskimi nadrukami. Tym razem motywem przewodnim kolekcji stały się przygody Geralta z Rivii, głównego bohatera gier z serii Wiedźmin.

Świat, który przemierza Geralt, to fantastyczne, tętniące życiem uniwersum pełne magii, barwnych postaci, krwiożerczych potworów i mrocznych tajemnic. Na dodatek dzieją się w nim rzeczy nadzwyczajne, czego dowodem są wciągające opowieści o Białym Wilku — to one właśnie stały się dla Medicine kanwą do stworzenia autorskich interpretacji przygód słynnego łowcy potworów.

Kolekcja inspirowana jest przygodami Geralta z Rivii z gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” i dodatków do niej. Przewija się przez nią szereg rozpoznawalnych postaci ze świata Wiedźmina, takich jak Triss Merigold, Yennefer z Vengerbergu, Krwawy Barona czy Panie Lasu. Nie brakuje również krwiożerczych potworów z wiedźmińskiego bestiariusza!

Kolekcja znakomicie oddaje klimat świata Wiedźmina, w którym nic nie jest czarno-białe, a bohaterów spotykają same nieoczywiste sytuacje. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie — zarówno te osoby, które z łatwością poruszają się po wiedźmińskim uniwersum, jak i te, które dobrze czują się w stylizacjach nawiązujących do popkultury.

Ciekawym dodatkiem do kolekcji są opowieści z wiedźmińskiego szlaku umieszczone na hangtagach. Służą one za tło fabularne poszczególnych nadruków i zaproszenie do wspólnej przygody w świecie Wiedźmina!

Wiedźmiński szlak wzywa!