fot. materiały prasowe

LEGO Zaciszny Ogród: 1 363 powodów do podróży

Sponsorowane

Marki LEGO chyba nikomu nie potrzeba przedstawiać. W dzieciństwie wielu z nas miało do dyspozycji wszelakie klocki, a wybór nowego zestawu pod choinkę był nieposkromioną radością. Jeśli nadal, w dorosłym życiu, jesteś fanem zabawy z klockami przyjrzyj się unikalnym projektom z lini LEGO Icons.

Są specjalnie zaprojektowane, by zapewnić satysfakcjonujące wyzwanie,. Zestawy z serii Icons, przedstawiają imponujące atrakcje turystyczne, klasyczne pojazdy i ikony popkultury. Znajdziesz wśród nich też budynki modułowe i artykuły do domu. Jednym z najnowszych zestawów jest Zaciszny Ogród, który dotarł właśnie do naszej redakcji.

Zestaw Zaciszny ogród pozwala się odprężyć, tworząc każdy piękny szczegół budowli i zmieniać aranżację całego otoczenia, tak aby stworzyć idealną ozdobę do naszego domu lub biura. Model wzorowany jest na tradycyjnym japońskim ogrodzie. Zawiera most łukowy, strumień, karpia koi, kwiaty lotosu, drzewa, skały, kamienne latarnie oraz pawilon ze szczegółowo odtworzoną salą do ceremonii parzenia herbaty. Znajdziemy też małe figurki np. kota. To raj dla dorosłych i świetny pomysł na prezent dla entuzjastów ogrodnictwa i treningu uważności.

Model zawiera też unikalne akcesoria jak imbryk czy trzepaczkę do herbaty. Scenerię całego potoku ofermy dowolnie zmieniać. Wszystko dzięki ruchomym elementom z drzewami, roślinnością czy japońską pagodą.LEGO dba też o bezpieczeństwo. Wszystkie elementy tego projektu są testowane pod kątem jakości i odporności.

Nasza „podróż do Japonii” trwała 4 godziny solidnego budowania i dopasowywania elementów. Jeśli więc lubisz spędzać czas na budowaniu i „krecią” cię klocki – zestaw ten będzie idealny na leniwe popołudnie. Bardzo dobrym zastosowaniem są specjalne nóżki w modelu, które podnoszą go i jeszcze lepiej eksponują obiekty. Jako, że jest to dosyć spory zestaw idealnie będzie się prezentował na wyeksponowanej półce bądź konsoli.

Zestaw LEGO Icons: Zaciszny ogród, kupisz już na stronie lego.pl w cenie katalogowej 499,99 zł.